Получить бесплатную консультацию
Етапи роботи
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Аптека-2

Меблевий комплекс «Аптека-

Багатофункціональне обладнання для аптек від виробника "АртМодуль груп" виділяється найвищими якісними та експлуатаційними характеристиками, що забезпечують багатозадачність роботи фармацевтичних установ. Воно дозволяє організувати відповідні умови для збереження товарного вигляду і властивостей лікарських препаратів.

При відкритті нової установи або переоснащенні та оновленні вже функціонуючого доцільно купити торгове аптечне обладнання з меблевого комплексу»Аптека-2". Воно дозволить максимально ефективно використовувати внутрішній простір, навіть невеликих за площею приміщень.

Крім професійного оформлення інтер'єру самого залу, виробляються меблі для службових і складських приміщень. Можна підібрати вже готові конструкції, які найбільш повно підійдуть за розмірами і будуть відповідати закладеному бюджету, або виготовлення під замовлення.

Оснащення торгового залу аптеки

Виробництво унікального оснащення торгового залу аптеки від "АртМодуль груп" під замовлення включає в себе:

  • аптечні вітрини з дверцятами купе або орними для препаратів і косметики;
  • касові модулі та столи-стійки для продавців;
  • стелажі з гнутими поверхнями або похилими скляними полицями зверху;
  • економпанелі та інвентарні шафи;
  • комплекти прилавків з повітряно-крапельним захистом;
  • шафи для аптеки з висувними ящиками.

Автоматизація виробництва меблів і авторський контроль за ним забезпечує створення конструкцій для застосування в різноманітних умовах, що мають тривалий експлуатаційний ресурс.

Представлене увазі торгове аптечне оснащення дозволяє ефективно зберігати і відпускати медтехніку, різні фармацевтичні препарати, в тому числі наркотичні та психотропні, гігієнічні та косметичні засоби, продукцію для лікувального харчування і т. д.

Функціональні та конструктивні особливості

Представлена меблі для аптек, з фото якої можна ознайомитися на сторінці, відрізняється прекрасними характеристиками, що дозволяють їй довго і безвідмовно служити, переносячи щоденні експлуатаційні навантаження. Конструкції виділяються особливою міцністю, так як обсяг фармацевтичної та медичної продукції може бути значним. Всі елементи виконані з гармонійним і сучасним дизайном в оригінальних колірних рішеннях.

Меблеве оснащення для "Аптеки-2" виконано з ЛДСП комбінованого кольору і скляних елементів в яких використаний кріплення для скла. Ящики і полиці зручно розташовані для швидкого доступу до них. На стелажних конструкціях є спеціальні перегородки зі скла з високоякісною фурнітурою, що дозволяє створювати красиві, але при цьому функціональні вітрини для аптеки. Вбудоване світлодіодне підсвічування забезпечує достатній рівень освітлення продукції, незалежно від часу доби.

Завдяки представленому торговому обладнанню можна з легкістю здійснювати будь — які маніпуляції з наявним товаром-швидко знаходити необхідні позиції, демонструвати їх, відпускати або класти на колишнє місце. При цьому покупцеві прекрасно видно асортимент, щоб підібрати необхідне або розглянути всю цікаву інформацію.

Якщо купити аптечні меблі під замовлення, то в результаті можна отримати повний спектр послуг і обслуговування на всіх етапах виробництва. Останні, після узгодження і підписання договору, включають: оголошення попередньої вартості, можливість приїзду фахівця для консультації і замірів, розробку унікального оформлення об'єкта, виготовлення торгового обладнання для аптеки, доставку і монтаж. Також можна замовити стандартні модулі в нашому інтернет магазині.