Торгове обладнання для аптек

Аптека місто Херсон - 1

 

Торгове обладнання для аптеки у Херсоні

Купити торгове обладнання для аптек за доступними цінами в "АртМодуль груп" - відмінне рішення. У компанії передбачений індивідуальний підхід до кожного клієнта і пропонується великий асортимент для оформлення аптечних приміщень. Зверталися замовники залишаються задоволеними результатом. А в цьому співробітникам компанії допомагають багаторічний досвід, професіоналізм і відповідальність. Пропонується увазі обладнання торгового залу аптеки складських приміщень для комфортної роботи персоналу та зручності покупців під час придбання необхідних товарів.

Початок співпраці з компанією

Діяльність співробітників здійснюється в кілька етапів, основна частина починається після складання і підписання договору з включенням в нього всього переліку послуг, внесення передоплати. При цьому кінцева вартість встановлюється після утонения стилю приміщень, визначення обсягу робіт, проведення вимірів і т. д.

Потім створюється первинний дизайн-проект з візуалізацією зовнішнього вигляду. Він враховує всі можливі побажання клієнта і узгоджується з ним. Стикаючись в роботі з найрізноманітнішими матеріалами, фурнітурою і комплектуючими, наш дизайнер допомагає підібрати найбільш раціональний варіант.

Наступний етап включає безпосередньо виробництво узгодженого комплекту меблів. Це можуть бути скляні вітрини для аптек з полицями і накопичувачами. Грамотна демонстрація товару-успіх в його реалізації. Для фармацевтичних препаратів, що вимагають особливих умов зберігання, передбачаються холодильні вітрини для аптек. Для зручної розкладки продукції і комфорту працюючого персоналу також необхідні аптечні шафи з ящиками і накопичувачами, стелажі з рубрикаторами, Капілярні бар'єри і касові зони, стійки продавця і столи.

Виготовлення безпосередньо меблів проводиться на третьому етапі. Терміни її виробництва залежать від обсягу замовлення і обраного матеріалу. І в останню чергу виконується монтаж створених конструкцій.

Проектування оформлення вітрин для аптеки у Херсоні

На етапі проектування слід передбачити всі найдрібніші деталі. Від оформлення вітрин в аптеці залежить загальне сприйняття клієнтами аптечного закладу, а в результаті і обсяг продажів. У процесі співпраці з "АртМодуль груп" замовник отримує продуманий, стильний і функціональний інтер'єр. Демонстраційні скляні вітрини для аптек виступають одним з важливих маркетингових інструментів. Фахівці компанії створили на об'єкті в місті Херсоні приємну атмосферу для спрощення комунікації з клієнтами, завдяки продуманій конструкції і розташуванню меблевого оснащення.

Перед створенням макета дизайн-проекту спочатку проведено знайомство з приміщеннями, їх виміри. Після цього запропоновані кілька варіантів, як краще встановити торгове обладнання та меблі в аптеці, а після узгодження одного з них, співробітники приступили до основного завдання. Для створення предметів меблів та інших торгових конструкцій застосовувалися якісні матеріали.

Крім зовнішньої привабливості і багатогранності колірного оформлення, оригінальні конструкції виділяються функціональністю і практичністю, адже всі вони з легкістю піддаються санітарно-гігієнічній обробці (миття, протирання, провітрювання).

Всі створені вітрини з полицями для аптеки поділені на спеціальні зони для зручності розкладки товару. Покупець з далека легко може визначити в який бік йому рухатися, завдяки передбаченим у верхній частині вітрин або шаф рубрикаторам. Останні являють собою назву товарної групи або її категорії. Торговельне обладнання для аптеки в Херсоні передбачало наступні:

  • ортопедичні вироби;
  • медтехніку-глюкометри, Стетоскопи, тонометри, інгалятори і т. д.
  • товари для здоров'я;
  • вітаміни і БАДи
  • фітопродукцію і т. д.

Повний цикл виробництва дозволяє гарантувати дотримання стандартів якості та інших встановлених норм на кожному з етапів. А асортимент включає все необхідне аптечне оснащення, що допомагає раціонально організувати торгову площу залу, ефективно використовувати службові та складські приміщення.