Аптека Дніпро

Аптека Дніпро - 1

 

Аптека Дніпро

Аптечне обладнання повинно забезпечити не тільки зручність розташування товару для відвідувача, а й створити сприятливі умови для безпечного зберігання лікарських засобів з урахуванням їх фізичних, хімічних, токсикологічних та інших властивостей. Проектування аптеки передбачає розробку її концепції та індивідуального оформлення приміщень, беручи до уваги технічні особливості, планування і загальний стиль.

Пред'являються вимоги до обладнання аптеки

Аптечні меблі виконується згідно стандартів діючої нормативної документації. Створюватися обладнання для аптеки з урахуванням вимог до безпеки, гігієнічності та якості подібної продукції. Береться до уваги при виробництві аптечних шаф-стелажів і скляних вітрин забезпечення ними наступних параметрів:

 • ідеальних умов зберігання медикаментів, БАДів і виробів медичного призначення з урахуванням особливостей кожної продукції;
 • збереження рецептурно контрольованих фармацевтичних препаратів;
 • наявності привабливого для клієнта зовнішнього вигляду;
 • надійності і зносостійкості фурнітури, матеріалів виготовлення;
 • зручності експлуатації та санітарної обробки приміщень;
 • дотримання діючих стандартів державного контролю (пожежної інспекції, санітарно-епідеміологічної служби тощо).

Оснащення відповідає всім необхідним вимогам, якщо замовити меблі для аптеки з індивідуальним проектуванням і виготовленням конструкцій. Надається повний спектр послуг - від узгодження створеного проекту до його кінцевого монтажу на території замовника.

Основне оснащення аптечного пункту

Для якісного обладнання аптеки створюватися аптечні скляні вітрини, шафи-стелажі з встановленими рубрикаторами для презентації та складування лікарських препаратів, у тому числі психотропних та наркотичних. Приміщення оснащувалися холодильниками з метою дотримання необхідного температурного режиму зберігання ліків.

Обладнувалися касові прилавки, відкриті і закриті аптечні вітрини, з висувними ящиками і без них. Організовані в аптечному пункті робітники місця для консультантів і касирів з вільним доступом до необхідного товару.

Оснащення аптечного пункту також включає висувними накопичувачами з замками з універсальним майстер ключем, є повітряно-крапельний бар'єр з акрилу, який конструктивно виконаний таким чином, що зверху можлива і викладка товару.

Передбачена на аптечних скляних вітринах і шафах світлодіодне підсвічування з алюмінієвим профілем, що дозволяє вигідно представити необхідну продукцію. Конструктив аптеки виконаний з ЛДСП в помаранчевих і білих кольорах і скла з полірованою єврокромкою, застосована якісна Сполучна фурнітура. Кріплення для скла дозволяє легко замінити зіпсовану деталь. Для демонстрації товару також використовується перфорація з гачками для навішування товару.

Переваги меблів для аптеки

 • Ефективне оснащення для правильного розташування і зберігання лікарських препаратів, медичного обладнання
 • Облік токсикологічних, хімічних характеристик речовин входять до складу медикаментів, експлуатаційних умов продукції медичного призначення.
 • Стійкість конструкцій до агресивних миючих і дезінфікуючих засобів, вологи, що спрощує догляд за ними і підтримання чистоти.
 • Обробка меблевих крайок спеціальною стрічкою з ПВХ.
 • Матеріали, використовувані у виробництві аптечного оснащення, не бояться вологи і засобів
 • Тривалий експлуатаційний період виробів при постійному їх використанні.
 • Відповідність чинним вимогам пожежної безпеки, тому труднощів під час перевірок відповідними органами не виникає.
 • Аптечне меблеве оснащення виготовляється таким чином, щоб співробітникам було їм легко користуватися.

Купити аптечне обладнання під замовлення набагато вигідніше, адже виробництво здійснюється лише найбільш необхідних для робіт елементів і конструкцій меблевого оснащення. Створення дизайн-проекту меблів для аптек і якісна його реалізація вступає однією із запорук ефективного функціонування магазинів з продажу медичного обладнання і техніки, аптечних пунктів і мереж. Замовити меблі для аптеки можна з будь-якого міста Маріуполь, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янське, Кривий Ріг, Полтава, Дніпро, Київ так як доставку здійснюємо по всій Україні.