Про нас

Хто ми?
Наша компанія заснована в м. Дніпро, в сфері "Торгове обладнання" на ринку України працює з 2005 року. Починаючи з тих часів, ми маємо великий досвід в сфері проектування та виготовлення торгового обладнання, як стандартних моделей, так і розроблених за індивідуальним проектом.  

  • Ми молоді, амбітні і маємо великий досвід в сфері проектування та виготовлення торгового обладнання.
  • Ми впевнено посідаємо лідируючі позиції в сфері продажів торгово-виставкового обладнання та комплектації до нього.
  • Ми пропонуємо Вам купити торгове обладнання саме таке, яке необхідно Вашому магазину чи будь-який інший торгової площі, причому з доставкою та монтажем.
  • Ми постійно розвиваємося, і переконані в тому, що Ви залишитеся задоволені, співпрацюючи з нами.
  • Основний принцип нашої роботи: уважність і відповідальність.

Що ми вміємо?
Ми представляємо широкий асортимент торгового обладнання та супутньої комплектації до нього.  Ми знаємо особливості всіх використовуваних матеріалів і фурнітури і ефективно їх використовуємо в будь-яких виробах

Як вибрати і купити торгове обладнання в Дніпрі?

Можете ознайомитися з асортиментом виробів на нашому сайті.  Тут все розділено по категоріях - підберіть те, що потрібно Вам, з відмінною якістю і за відповідною ціною.

Також можете подивитися розділ "дизайн і проектування", де серед фото стандартних виробів є і індивідуально розроблені торгові точки.

Але найпростіше зателефонувати нам - ми підберемо відповідне торгово-виставкове обладнання, матеріали, розрахуємо підсвічування необхідної потужності і розмістимо відповідну фурнітуру.

Різновиди
По суті, всі меблі ділиться на складську та виставкову.  Причому чіткої межі між ними немає.  Так, наприклад, в супермаркетах однаковий товар коштує на полицях у великій кількості - це є одночасно і складом, і вітриною.

Будь-яка з вітрин призначена для презентації товару, проте всі вони відрізняються зовнішнім виглядом.  Різниця між вітринами: в матеріалах, конструкції і вартості.

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому ми розділили сайт на розділи, де наочно можна побачити відмінності між різними типами вітрин і прилавків.

Ціни
Вартість на кожну з торгових одиниць може дуже відрізнятися.  Є і торгові меблі економ-класу, і вітрини середньої вартості, та торгівельне обладнання елітного класу, яке розробляється за індивідуальним проектом.

Наприклад, недорогі прилавки для магазинів будь-якого типу можна подивитися на сайті.  Решта на сайті - приклади середньої вартості вітрин і прилавків.  Спеціалізовані торгові точки типу Нейл-барів, Кава-Поінтів, Торгових Острівців і ін. - розробляються індивідуально, з урахуванням що розраховується бюджету і побажань клієнта.

Ціни на торгове обладнання орієнтовні, оскільки будь-яку з конструкцій можна зробити дешевше або дорожче - за рахунок використання інших матеріалів і фурнітури.

Виготовлення під замовлення
Ми виробляємо як серійні моделі торгового обладнання, так і розробляємо будь-які торговельні конструкції за індивідуальним проектом.  Торгові острівці, ресепшн-стійки, ексклюзивно вітрини - завжди проектуються під замовлення, тому там немає стандартів.

Ми враховуємо всі вимоги до торгових меблів, в тому числі специфічні обмеження по використанню матеріалів і дизайну від торгових центрів (наприклад, на торгові острівці або кавові стійки).

Як замовити торгове обладнання
  • Зателефонувати або написати нам, залишивши заявку на розробку торгового обладнання.
  • Підтвердити розроблений проект і внести передоплату.
  • Отримати готові меблі (з доставкою та монтажем)
  • Замовлення з інших міст

В принципі, нічого не відрізняється від звичайного замовлення, за винятком, що доставка торгового устаткування буде здійснюватися в інше місто.  Тобто  Ви можете замовити розробку вітрин, прилавків та іншої торгової меблів, перебуваючи при цьому за сотні кілометрів від нашого офісу, наприклад в місті Запоріжжя, Кіровоград, Харків, Київ, Полтава.  Ми здійснюємо замовлення з будь-якої точки України.