Про нас

  Наша компанія заснована в м. Дніпро, в сфері "Торгове обладнання" на ринку України працює з 2005 року. Починаючи з тих часів, ми маємо великий досвід у сфері проектування і виготовлення торгового обладнання, як стандартних моделей, так і розроблених за індивідуальним проектом.

  • Ми молоді, амбітні і володіємо великим досвідом у сфері проектування і виготовлення торгового обладнання.
  • Ми впевнено займаємо лідируючі позиції в сфері продажів торгово-виставкового обладнання та комплектації до нього.
  • Ми пропонуємо вам купити торгове обладнання саме таке, яке необхідно Вашому магазину або будь-який інший торгової площі, причому з доставкою і монтажем.
  • Ми постійно розвиваємося, і переконані в тому, що ви залишитеся задоволені, співпрацюючи з нами.
  • Основний принцип нашої роботи: уважність і відповідальність.

    Ми представляємо широкий асортимент торгового обладнання та супутньої комплектації до нього. Ми знаємо особливості всіх використовуваних матеріалів і фурнітури і ефективно їх використовуємо в будь-яких виробах.

   Можете ознайомитися з асортиментом виробів на нашому сайті. Тут все розділено за категоріями-підберіть те, що потрібно Вам, з відмінною якістю і за відповідною ціною. Також можете подивитися розділ "дизайн і проектування", де серед фото стандартних виробів є і індивідуально розроблені торгові точки.

  Але найпростіше зателефонувати нам - ми підберемо відповідне торгово-виставкове обладнання, матеріали, розрахуємо підсвічування необхідної потужності і розмістимо відповідну фурнітуру. Всі меблі ділиться на складську і виставкову. Причому чіткої межі між ними немає. Так, наприклад, в супермаркетах однаковий товар стоїть на полицях у великій кількості - це є одночасно і складом, і вітриною. Будь-яка з вітрин призначена для презентації товару, проте всі вони відрізняються зовнішнім виглядом. Різниця між вітринами: в матеріалах, конструкції і вартості.

  Краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому ми розділили сайт на розділи, де наочно можна побачити відмінності між різними типами вітрин і прилавків.

  Вартість на кожну з торгових одиниць може дуже відрізнятися. Є і торгові меблі економ-класу, і вітрини середньої вартості, і торгове обладнання елітного класу, яке розробляється за індивідуальним проектом.

  Наприклад, недорогі прилавки для магазинів будь-якого типу можна подивитися на сайті. Спеціалізовані торгові точки типу Нейл-барів, Кава-поінтів, торгових острівців та ін. - розробляються індивідуально, з урахуванням розраховується бюджету і побажань клієнта.

   Ціни на торгове обладнання орієнтовні, оскільки будь - яку з конструкцій можна зробити дешевше або дорожче-за рахунок використання інших матеріалів і фурнітури.

   Ми виробляємо як серійні моделі торгового обладнання, так і розробляємо будь-які торгові конструкції за індивідуальним проектом. Торгові острівці, ресепшн-стійки, ексклюзивні вітрини - завжди проектуються під замовлення, тому там немає стандартів.

   Ми враховуємо всі вимоги до торгових меблів, в тому числі специфічні обмеження по використанню матеріалів і дизайну від торгових центрів (наприклад, на торгові острівці або кавові стійки).

Як замовити торгове обладнання :

  • Зателефонувати або написати нам, залишивши заявку на розробку торгового обладнання.
  • Підтвердити розроблений проект і внести передоплату.
  • Отримати готові меблі (з доставкою та монтажем)

  В принципі, нічого не відрізняється від звичайного замовлення, за винятком, що доставка торгового обладнання буде здійснюватися в інше місто. Тобто ви можете замовити розробку вітрин, прилавків та інших торгових меблів, перебуваючи при цьому за сотні кілометрів від нашого офісу, наприклад в місті Запоріжжя, Кіровоград, Харків, Київ, Полтава. Ми здійснюємо замовлення з будь-якої точки України.