Оплата й доставка

Способи оплати: 

Онлайн через LIQPAY і PRIVAT24 - після оформлення замовлення і відправки його нам, клієнти мають банківську карту, можуть скористатися сервісом і абсолютно безпечно оплатити покупку безпосередньо у нас на сайті.
Готівковий розрахунок - клієнт може прийти в офіс, який знаходиться на пр.Сергія Нігояна, 31 (колиш. пр. Калініна, 31) внести передплату 70% або 100% за виготовлення меблів або торгового обладнання.
Безготівковий розрахунок - після оформлення замовлення, на вказаний Вами e-mail зробимо рахунок на оплату замовленого товару, Ви можете оплатити з ПДВ і без ПДВ (при оформленні замовлення потрібно обов'язково вказати).

Способи доставки: 

Адресна доставка - вибравши цей спосіб, ми доставимо вашу покупку по будь-якому зручному для вас адресою в межах міста Дніпро, так само робимо доставку по всій території України.
Доставка Новою Поштою - товар доставляється в зручне для Вас відділення "Нової Пошти" по всій території України, так само можлива адресна доставка і підйом на поверх кур'єром Нової Пошти.
Самовивіз - при оформленні замовлення в інтернет-магазині, можливий самовивіз з виробництва, яке знаходиться на вул. Володимира Івасюка, 40.