Торгове обладнання

Торгівельне обладнання для магазинів - особливості вибору і покупки

Кожен підприємець ще на старті своєї справи розробляє бізнес-план, прораховує ризики і витрати. Обов'язковою статтею в цьому плані є витрати на оренду приміщення та закупівлю торгового обладнання для магазину.

Меблі для магазину відіграє важливу роль, а саме:

  • продумане розміщення торгобладнання для ТРЦ забезпечує зручність переміщення потенційним покупцям і співробітникам;
  • популярний торговий острів забезпечує відмінну видимість всього асортименту;
  • стелажі торгові металеві пристінні дозволяють зручно розташувати весь асортимент;
  • сучасна вітрина зоомагазину (ювелірного магазину тощо) виглядає привабливо, створюючи гарне враження про продавця.

Безумовно, меблі для магазину косметики, мобільних телефонів, одягу, шоурума, взуття, аксесуарів, ювелірних виробів відрізняється. Дуже важливо спочатку визначитися з типом торгового обладнання, грунтуючись на діяльності компанії.

Торгівельні стелажі

Цей вид корпусних меблів є повністю відкритим. Часто підприємці вирішують купити металеві стелажі для магазину, у якому покупець сам може взяти необхідний товар. Стелажі мають велику кількість полиць в яких можна зручно розташувати продукцію. Часто розміщують одяг, взуття, сумочки, продукти харчування, косметику, книги та інше. Характеризується цей тип торгового обладнання міцністю,мобльностью. Є навіть варіанти без задньої стінки, які часто набувають великі мережеві магазини.

Торговий острів

Центр торгівельного обладнання часто реалізує острівці для ТРЦ. Вони займають мало місця і ідеально підходять для продажу товарів невеликого розміру. Варто відзначити, що острівці найчастіше мають лаконічний дизайн. Виготовляють меблі з використанням великої кількості скла, щоб покупець бачив товар, але не міг взяти. Дістає вироби продавець.

Торговий острів підходить для магазинів невеликого формату, а саме:

Торгівельні вітрини

Виготовлення торгових вітрин нагадує виробництво стелажів. Відмітна особливість меблів криється в наявності скляних дверей. Найчастіше покупець не може дістати необхідний товар, цим займаються продавці. Встановлюють вітрини в елітних бутіках або магазинах, де є дорогий товар (антикваріат, посуд, сувеніри) і не тільки. Будь то вітрина зоомагазину або ювелірних виробів, вона виглядає дуже привабливо.

Торгові стенди перфоровані

Відрізняється цей вид торгового обладнання від вищеперелічених наявністю великої кількості гачків, навісного обладнання. На таких стендах часто розвішують головні убори, запаковані колготки, дитячі речі на вішалках, нижня білизна, шкарпетки, кухонний гарнітур.

Вартість

Острова, вітрини або торгові стелажі - придбати їх можна за зовсім різною ціною. Все залежить від розмірів меблів, матеріалів та фурнітури. Варто відзначити, що вироби під замовлення стоять на порядок дорожче, при використанні однакових комплектуючих.

Саме тому багато магазинів вирішують купити вже готові рішення торгового обладнання.

Існує відразу кілька переваг придбання готових торгових комплектів, в саме:

  1. Економиться час. Не потрібно чекати виїзду замірника, створення проекту, узгодження конструкції .
  2. Вигідна вартість. За вже готове рішення стелажу (вітрини, острови) ви заплатите мінімум на 15% менше.
  3. Модульні конструкції, що дозволяє їх розставити у відповідності зі своїми побажаннями або особливостями приміщення. Можна навіть періодично робити перестановку, оновлюючи інтер'єр. Перестановка в магазині є ефективним інструментом маркетингу, так як покупець довше часу знаходиться в магазині, бачить нові товари.
  4. Взаємозамінність елементів. Навіть у разі виходу з ладу або не хватки фурнітури, завжди можна знайти такі ж гачки для торгового обладнання. Це позбавляє від зайвих проблем і непотрібної суєти.
  5. Монтаж торгового обладнання, реалізованого за модулями, можна провести самостійно.

Купити якісне торгове обладнання з доставкою по Україні

В нашій країні не так багато компаній, що професійно займаються реалізацією готових рішень торгової меблів (стелажі, стенди, торговельні островки) для магазинів. На сайті ви зможете знайти якісну і доступну меблі.

Позитивні відгуки клієнтів і фото реальних виробів свідчать про високий професіоналізм роботи нашої компанії. Зазначені в каталозі ціни - це вартість виробу повністю, але без урахування доставки по Україні і монтажу

Наше обладнання для торговлі включає найбільш популярні модулі:

Можна відразу придбати все торгове обладнання для магазинів дитячого одягу, аксесуарів, косметики, шоурума і т. п. Так само можна вибрати кілька модулів (відмовитися від непотрібних) для свого приміщення. Якщо є труднощі з набором меблів для приміщення, рекомендуємо зв'язатися з менеджером компанії. Працівники консультують та допомагають кожному зробити правильну покупку.

В каталозі також можна вибрати і замовити такі окремі елементи для торгового обладнання:

Всі представлені категорії характеризуються високими показниками якості, ергономічністю суміщення елементів і універсальним дизайном виробництва торгового обладнання. Вони прекрасно підходять для будь-якого бізнесу. Встановлена вітрина є стійкою. Вона буде експлуатуватися протягом тривалого часу, без деформації.

Доставка по країні здійснюється власним автотранспортом. Весь товар упакований перед відправкою.