Фільтри

Гачки і кронштейни для торгового обладнання

Сортувати за:
Подбор по параметрам
Кронштейн на рейку (шину) ПК-01
147грн
Вид
Кронштейн
Артикул
ПК-01
Кронштейн на перемичку ПК-02
96грн
Вид
Кронштейн
Артикул
ПК-02
Полицетримач на рейку (шину) ПК-03 одинарний хром
75грн
Вид
Полицетримач
Артикул
ПК-03
Дуга на рейку (шину) ПК-04 хром
322грн
Вид
Дуга
Артикул
ПК-04
Дуга на рейку (шину) ПК-05 біла
300грн
Вид
Дуга
Артикул
ПК-05
Кронштейн на перемичку ПК-06
94.50грн
Вид
Кронштейн
Артикул
ПК-06
Кронштейн на экономпанель ЕК-01
120грн
Вид
Кронштейн
Артикул
ЭК-01
Кронштейн на экономпанель ЕК-02
65грн
Вид
Кронштейн
Артикул
ЭК-02
Кронштейн на экономпанель ЕК-03
80грн
Вид
Кронштейн
Артикул
ЭК-03

Як вибрати гачки і кронштейни для одягу на торгове обладнання?

Гачки і кронштейни завжди будуть обов'язковими і необхідними аксесуарами в торговельному обладнанні, також їх ще називають вішало.

Незалежно від того, якого виду у Вас торгове обладнання, будь то економпанелі, перфорований профіль, торгове обладнання з перфорацією або сітчате обладнання, в будь-якому випадку, для повної і грамотної комплектації торгового місця, виникає необхідність у різних гачках і кронштейнах. Сьогодні їх існує величезна безліч, під кожну групу товарів можна знайти найбільш підходящі і відповідні гачки, флейти, дуги, похилі кронштейни для вішалок, гуси - всі вони можуть відрізняються формою, кольором і призначенням. У нас Ви можете придбати будь-яку комплектацію до торговельного обладнання, і обладнати магазин відповідно до специфіки Вашого товару.

Саме перше - це однаковий тип кріплення: якщо у Вас є перфорація, то і замовити гачки слід для перфорації.

 • Для одягу. Одна з основних їх характеристик - це розмір і кількість куль. Наприклад, на сопілках-кронштейнах для одягу буває передбачено різну кількість кульок, за які чіпляються тремпеля: від 5 до 11 шт. Та їх довжина коливається від 300 до 450 мм
 • Для взуття. Для экономпанелей є спеціальні пластикові і металеві полиці для взуття.
 • Для дрібних товарів. Якщо товар в упаковці, придивіться - напевно в ній передбачено отвір для підвішування на одинарний гачок або дріт. Підійдуть будь-які одинарні гачки
 • Для іграшок. Для дрібного товару підійдуть і звичайні дротяні гачки, а для середнього та великого - потрібно взяти спеціальні тримачі, які підпиратимуть полку (з ЛДСП або скла).

Хромовані гачки vs Фарбовані

Однакова деталь з однаковими параметрами в хромі і у фарбі буде мати різну вартість. Хромування спочатку дорожче, ніж порошкове фарбування. За експлуатаційними характеристиками покриття майже нічим не відрізняється, за винятком, що хром складніше подряпати, але його потрібно іноді полірувати і на ньому помітно видніше подряпини.

Де потрібні хромовані аксесуари?

 • Там, де основне торгове обладнання теж хромоване. Однак це не правило, а скоріше - рекомендація.

Де потрібні фарбовані аксесуари?

 • При жорстких обмеженнях колірної гами
 • За чітких обмеженнях у бюджеті на торгове обладнання (фарбовані деталі дешевше хромованих при тій же якості)

У нас Ви можете придбати:

 • гачки в экономпанель
 • гачки для перфорації
 • гачки для сітки
 • флейти і кронштейни на профіль прямокутного перерізу та кронштейни в паз (в перфорований профіль)

Кронштейни та аксесуари відрізняються один від одного: вони бувають прямі, похилі, дугою, хвилею. Наприклад, для одягу бувають кронштейни-флейти з обмежувачами у формі цвяшків, кульок або грибків з капелюшками - вибір завжди за Вами.

Замовити або купити гачки на стіну для торговельного устаткування за прийнятною ціною  Ви можете у нас в компанії Арт-модуль, під'їхавши до нас в офіс за адресою р. Дніпро,  пр. Сергія Нигояна, 31 або зателефонувавши за телефонами (067) 631-45-80, (095) 091-85-67, т/ф (056)789-81-10. Продаж здійснюється будь-для Вас зручною формою оплати.