Послуги дизайну та проектування

Дизайн-проектирование
Подберем подходящий стиль Подберем подходящий стиль Для того, чтобы узнать предварительную цену торгового оборудования для аптеки, нужно связаться с нами и передать (можно переслать по e-mail) эскиз или план аптеки.
Проект Проект
Визуализация Визуализация
Гарантия качества Гарантия качества
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково
Наши основные направления

       Дизайн і проектування меблів магазину - особливості послуги

   Орендувавши або купивши приміщення для ведення свого бізнесу, кожен підприємець починає підбирати відповідні меблі.  Для невеликої точки в ТРЦ можна купити торговий острів.  Коли мова йде про великому приміщенні просто необхідний дизайн проект меблів.  Замовити проект меблів можна в спеціалізується на її виробництві компанії.  Ця послуга дозволяє створити в своєму магазині (офісі) максимально комфортну атмосферу.

   Дизайн проект магазину розробляється індивідуально для кожного об'єкта.  Спочатку представник компанії виїжджає на об'єкт, робить відповідні заміри, вислуховує побажання замовників і дає професійні рекомендації.  Спираючись на свій досвід і враховуючи особливості бізнесу (магазину) співробітник компанії радить, як краще розташувати торгівельне обладнання.

   Планування торгового приміщення грає дуже важливу роль.  При правильному розташуванні острова, стелажів і вітрин можна зробити атмосферу в приміщенні комфортної.  Крім того, раціональне розташування меблів і розбивка по зонам магазину допомагає зручно розташувати всі товари, щоб залучити покупця і він зміг зробити імпульсивні покупки.

   Навіть якщо це торговий острів, який повинен вписуватися в загальну концепцію ТРЦ все одно, є багато нюансів які допоможуть його виділити серед десятків аналогічних конструкцій.

   Де замовити дизайн і проект меблів для магазину?

  Наша компанія спеціалізується не тільки на продажу обладнання торгового залу.  Просто на сайті можна замовити індивідуальний дизайн проект меблів для магазину.  До переваг нашої роботи варто віднести:

  • через короткий час, з моменту заповнення заявки і узгодження нюансів, дизайнер виїжджає на об'єкт;
  • співробітник не просто розробляє проект відповідно до побажань замовника, а й підбирає відповідний концепції закладу стиль;
  • проект надається не просто в кресленнях - присутній візуалізація і повна специфікація використовуваних комплектуючих;
  • при необхідності вносяться правки;
  • у нас власне виробництво, тому меблі виготовляються повністю відповідно до проекту;
  • оперативні терміни виконання роботи;
  • ціна озвучується заздалегідь (за проект і за виробництво);
  • здійснюється доставка по країні;
  • надаються гарантії якості.

   У нашому штаті працюють грамотні й талановиті співробітники.  Дизайнери відмінно орієнтуються в сучасних тенденціях, прагнуть повністю задовольнити побажання замовника і створюють унікальні проекти.  При виробництві меблів використовуються тільки якісні матеріали з фурнітурою, що гарантує довговічність конструкцій.