Послуги дизайну та проектування обладнання для торгівлі

Переваги нашої компанії
Професійна команда Професійна команда Наші фахівці роблять все, щоб проект був реалізований в найкоротші терміни. Це важливо для нас тому що ми працюємо на результат.
Власне виробництво Власне виробництво За допомогою нашого сучасного обладнання, ми можемо втілити всі проекти незалежно від складності та дизайну.
Гнучкі умови оплати Гнучкі умови оплати Оплата може бути як з ПДВ, так і без ПДВ. Передоплата від 70% для постійних клієнтів. Знижки при замовленні великого обсягу меблів.
Індивідуальне проектування
Зробимо відповідний стиль Зробимо відповідний стиль Конструктор зробить максимально реалістичний проект, враховуючи побажання замовника. Клієнт переглядає кілька варіантів дизайнів, перш, ніж затвердити оптимальний для нього. 
Підберемо матеріал і фурнітуру Підберемо матеріал і фурнітуру Враховуючи особисті переваги і потреби клієнта, а так само загальний дизайн приміщення, наш костуктор підбере вам необхідний колір матеріалу, і якісну фурнітуру.
Доставимо по всій Україні Доставимо по всій Україні Доставка наших замовлень робиться власним транспортом. Установку і збірку виробляють кваліфіковані майстри нашої компанії. 
Наші основні напрямки

Дизайн і проектування меблів магазину - особливості послуги

Орендувавши або купивши приміщення для ведення свого бізнесу, кожен підприємець починає підбирати відповідні меблі. Для невеликої точки в ТРЦ можна купити торговий острів. Коли мова йде про великому приміщенні просто необхідний дизайн проект меблів. Замовити проект меблів можна в спеціалізується на її виробництві компанії. Ця послуга дозволяє створити в своєму магазині (офісі) максимально комфортну атмосферу.

Дизайн проект магазину розробляється індивідуально для кожного об'єкта. Спочатку представник компанії виїжджає на об'єкт, робить відповідні заміри, вислуховує побажання замовників і дає професійні рекомендації. Спираючись на свій досвід і враховуючи особливості бізнесу (магазину) співробітник компанії радить, як краще розташувати торгівельне обладнання.

Планування торгового приміщення грає дуже важливу роль. При правильному розташуванні острова, стелажів і вітрин можна зробити атмосферу в приміщенні комфортної. Крім того, раціональне розташування меблів і розбивка по зонам магазину допомагає зручно розташувати всі товари, щоб залучити покупця і він зміг зробити імпульсивні покупки.

Навіть якщо це торговий острів, який повинен вписуватися в загальну концепцію ТРЦ все одно, є багато нюансів які допоможуть його виділити серед десятків аналогічних конструкцій.

Де замовити дизайн і проект меблів для магазину?

Наша компанія спеціалізується не тільки на продажу обладнання для торгового залу:

Просто на сайті можна замовити індивідуальний дизайн проект меблів для магазину. До переваг нашої роботи варто віднести:

  • через короткий час, з моменту заповнення заявки і узгодження нюансів, дизайнер виїжджає на об'єкт;
  • співробітник не просто розробляє проект відповідно до побажань замовника, а й підбирає відповідний концепції закладу стиль;
  • проект надається не просто в кресленнях - присутній візуалізація і повна специфікація використовуваних комплектуючих;
  • при необхідності вносяться правки;
  • у нас власне виробництво, тому меблі виготовляються повністю відповідно до проекту;
  • оперативні терміни виконання роботи;
  • ціна озвучується заздалегідь (за проект і за виробництво);
  • здійснюється доставка по країні;
  • надаються гарантії якості.

У нашому штаті працюють грамотні й талановиті співробітники. Дизайнери відмінно орієнтуються в сучасних тенденціях, прагнуть повністю задовольнити побажання замовника і створюють унікальні проекти. При виробництві меблів використовуються тільки якісні матеріали з фурнітурою, що гарантує довговічність конструкцій.