Обладнання для ювелірних магазинів
Получить бесплатную консультацию
Етапи роботи
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - заміри. Розробка первинного проекту. На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 400 грн,  Візуалізація проекту - від 500 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 200 грн поверх (при наявності ліфта).
Приклади наших робіт
Ювелірний магазин місто Львів

Ювелірний магазин створювали наші фахівці завдяки своєму професіоналізму. Елементи меблів, які були виготовлені на нашому виробництві, привосходно доповнили загальний інтер'єр. 

Показати більше
Згорнути
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Обладнання для ювелірних магазинів

Торгове обладнання для ювелірних магазинів

Наші фахівці здійснюють весь спектр послуг по розробці, виготовлення, монтажу та обслуговування торгового обладнання.

Рішення купити торгову вітрину для ювелірного магазину перетворюється в цілий набір високоякісних послуг і в підсумку Ви отримуєте професійно виготовлений торговельне обладнання.

Матеріали торгового обладнання для магазинів ювелірних виробів

Перш, ніж придбати або замовити вітрину для ювелірних виробів, потрібно ознайомитися з асортиментом матеріалів, конструктивними особливостями різних типів вітрин та їх варіантами освітлення.

Відомо, що на намір придбати конкретний товар впливає безліч факторів, серед яких зовнішній вигляд товару і його оточення - один з головних. Можна скласти більш докладний список:

 • зовнішній вигляд ювелірного виробу
 • можливість оглянути виріб з усіх боків
 • оформлення виставкової вітрини
 • освітлення, відблиски і віддзеркалення на товар
 • відповідний інтер'єр

Виходячи з вищесказаного, відмінним матеріалом будуть глянсові поверхні з різним ступенем відображення. Це може бути і глянсове ДСП зарубіжних виробників, і лакований фарбований МДФ, і акрилові плити, кольорові і прозорі стекла, дзеркала і т. д. Відображення і блискучі поверхні завжди привертають увагу.

Матові поверхні використовуються в якості основи і дизайнерської задумом, зазвичай вони є деталями, що виготовляються з плит ЛДСП.

Меблі для ювелірного магазину і її статус

Купівля ювелірних прикрас - це підкреслення особливого статусу прикраси. Їх покупка відповідає якому-або святу або значущої події - все навколо товару повинна відповідати цим, особливого статусу.

Ювелірні вироби повинні бути розташовані максимально привабливо і красиво - наші вітрини успішно справляються з цим завданням!

Наше торгове обладнання допомагає в цьому, завдяки:

 • грамотному основного освітлення і допоміжної подветки
 • контрастності або однорідності в дизайні торгового обладнання
 • чистоті кольору використовуваних матеріалів
 • відсутності зайвих допусків і зазорів у вітринах і прилавках.

Що впливає на бажання придбати ювелірні прикраси?

Виявлено, що перед покупкою будь-якого товару виникає намір покупки. На бажання "придбати" впливають багато факторів і іноді навіть сам товар при цьому відходить на другий план.

Так як ми займаємося торговим обладнанням, то постаралися виявити максимально впливають аспекти з нашої точки зору:

В коментарі до схеми доповнимо, що ми завжди враховуємо стиль інтер'єру магазину чи салону і робимо відповідні вітрини та прилавки в єдиному стилі. А правильна підсвічування впливає на бажання "придбати" не менше, ніж престижність ювелірного салону.

Типи вітрин для ювелірних магазинів

У нас ви можете купити кілька типів вітрин і прилавків для ювелірних виробів:

 • Вітрини з ЛДСП
 • Вітрини з Алюмінієвого профілю
 • Вітрини з Глянцевого МДФ
 • Вітрини зі Скла (з УФ-склеюванням і без неї)

   Крім перерахованих матеріалів, можливе використання акрилових панелей, глянцевих плит Egger, шпонованих деталей і навіть елементів з натурального дерева.

   Нестандартні вітрини та торгівельне обладнання під замовлення для ювелірних магазинів

   Магазин ювелірних виробів - це індивідуальний стиль, власний дизайн і оригінальність у всьому. Природно, що під кожен магазин відбувається індивідуальна розробка виставкових вітрин, в єдності стилю та кольору, з урахуванням уже наявного торгового залу.

   Наше торгове обладнання на замовлення для ювелірних магазинів - це якість, стиль і довгий термін служби.

   Наш офіс розташований в р. Дніпро, але ми працюємо по всій Україні, включаючи міста: Запоріжжя, Харків, Кривий Ріг, Нікополь. Можлива доставка в будь-яке місто, наприклад, в Черкаси або Полтаву, Дніпродзержинськ або Павлоград.