Получить бесплатную консультацию
Етапи роботи
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - заміри. Розробка первинного проекту. На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 400 грн,  Візуалізація проекту - від 500 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 200 грн поверх (при наявності ліфта).
Приклади наших робіт
Офіс в центром міста Дніпро

Офіс в центі міста  

  Ми є виробником офісних меблів. Завдання від клієнта було зробити просторий і не нагромаджений офіс в якому співробітникам буде приємно працювати. Нижче представлені фото офісу без меблів.

                                                                   

Після, проект розробляв наш конструктор, при виборі матеріалу і розміщенні меблів врахували всі побажання клієнта.

                                                        

  Матеріал і колір для столів в даному проекті використовували ЛДСП Дуб молочний, товщина матеріалу 16 мм. Фурнітура підібрана по дизайну й функціональності столу : напрямні Linken Sysnem це надійна фіксація ящика на напрямних, безшумний хід, легке відкриття навіть при максимальному заповненні ящика і ручки UN 9004/96 максимально прості, міцні, зручні в експлуатації.

 Доставка і підйом на 6 поверх і зборка здійснювалася співробітниками нашої компанії. Так само на прохання клієнта була проведена проводка і підключена до розеток, зовнішня сторона проводки закрита кабель каналом.

  Результат нашої роботи ви можете побачити на фото. Наші кращі співробітники можуть зробити для Вас якісні меблі і доставити в будь-який регіон України. Головне для нашої компанії - задоволений клієнт!

Показати більше
Згорнути
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Офісні меблі

Послуги дизайну та проектування офісних меблів

   Ефективно оптимізувати робочий простір будь-якої організації, незалежно від сфери її діяльності, допоможе продуманий асортимент від «АртМодуль груп». Проектування виробів дозволяє грамотно і логічно розмістити персонал, розташувати техніку і канцелярію, підібрати оптимальний варіант для підвищення працездатності співробітників. Для цього достатньо підібрати необхідні елементи в єдиному стилі в каталозі магазину. Також можна виготовити меблі під замовлення за індивідуальним проектом, з доставкою по Україні та установкою безпосередньо в офісі.
Переваги проектування меблів для офісу під замовлення:

  • Корпусні меблі під замовлення від "АртМодуль груп" розроблені з урахуванням особливостей сучасного виробничого процесу.
  • Всі елементи комплектів витримані в єдиному стилі.
  • У процесі складання проекту індивідуально враховується сфера діяльності кожного клієнта.
  • Встановлюються на вироби адекватні ціни і терміни виробництва.
  • Компанією повною мірою дотримуються всі домовленості і виконуються взяті на себе зобов'язання.

Виготовлення за індивідуальним проектом: 

  • Меблі для персоналу, конференц-залу та приймальні (ресепшена);
  • Кабінет керівника;
  • Офісні перегородки та столи;
  • Крісла, стільці, шафи і тумби для офісу;

   Одним з найбільш важливих параметрів при виготовленні офісних меблів під замовлення є матеріал, з якого вона буде проведена. Наприклад: ДСП - найбільш бюджетний варіант, МДФ має відмінний зовнішній вигляд, хороші технічні характеристики і середню вартістю, а ось проектування презентабельних моделей для організацій-замовників, із застосуванням у виробництві акрилу і каменю, свідчить про їх приналежність до преміум-класу.
Вартість виробів, створених за індивідуальним проектом і входять в асортимент, крім якості матеріалів залежить від складності проектованої конструкції.
Установка і доставка по Україні
    Фахівці компанії можуть запропонувати клієнтам оптимальне поєднання всіх необхідних параметрів, які будуть максимально відповідати їх очікуванням. Врахують всі побажання замовника в процесі проектування виробів. А після виготовлення, при необхідності і включенні в договір, надаються послуги доставки по Україні і установки готових конструкцій.