Обладнання для магазинів одягу та взуття
Получить бесплатную консультацию
Этапы работы
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - виміри. Розробка первинного проекту.
Креслення, візуалізація Креслення, візуалізація На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 300 грн,  Візуалізація проекту - від 300 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 35 грн поверх (при наявності ліфта).
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Обладнання для магазинів одягу та взуття

 

Правильно підібране торгове обладнання для магазину взуття дозволяє зробити товар більш привабливим для покупця і збільшити продажі. Компанія "АртМодуль Груп" займається виробництвом і продажем торгово-виставкового обладнання в Дніпрі і по всій Україні. Ми готові зробити для вашого магазину взуття та одягу обладнання, яке буде повністю відповідати вашим побажанням. Наше обладнання вже представлено в таких торгових центрах, як: Дафі, Караван, Мост-Сіті, Аполло, Наша Правда і багато інших

Як вибрати торгове обладнання зі скла для магазину взуття та одягу

Прилавки і стелажі, зроблені з поєднання різних матеріалів зі склом виглядають респектабельно і ефектно. Вони дозволяють покупцеві уважно розглянути товар. Найчастіше наші клієнти вибирають обладнання такого типу:

  1. Стандартний вітрина з ДСП і скла. Найчастіше такі вітрини складаються з двох стійок, задньої стінки і скляних полиць, додатково можуть бути оснащені скляними дверцятами. Основою є цоколь, який забезпечує вітрині стійкість.
  2. Вітрини типу»башточка". Подібні вітрини виглядають стильно і незвично. Три сторони вітрини повністю скляні, тому покупець зможе розглянути товар детально, навіть не відкриваючи вітрину. Каркас і основа найчастіше робляться з ДСП.
  3. Вітрини "360". Такі вітрини практично повністю зроблені зі скла. Завдяки такій конструкції ви зможете забезпечити покупцеві можливість повністю розглянути представлений товар. Основа найчастіше виготовляється з ДСП.
  4. Прилавки для магазинів. За допомогою такого обладнання можна не тільки наочно продемонструвати товар, але розділити торговий простір між продавцем і покупець.
  5.   Ресепшен   для розрахунку і упаковки товару

Ви можете вибрати готове обладнання для магазину взуття в нашому каталозі або замовити у нас розробку унікального проекту в Дніпрі. Ми працюємо з такими матеріалами, як скло, МДФ, пластик, скло, алюмінієвий профіль, ЛДСП, кварц, штучний камінь, граніт, профільна труба, нержавіюча труба.

Всі типи обладнання зі скла можна поєднувати між собою. Ви можете вибрати не тільки тип обладнання, але і відтінок – ми можемо виготовити прилавок або стелаж у фірмових кольорах вашої компанії. Також додатково будь-яке торгове обладнання можна доповнити світлодіодним підсвічуванням або фурнітурою.

Де можна купити торгове обладнання для магазину взуття в Дніпрі

У компанії "АртМодуль Груп" ви можете замовити торгове обладнання зі скла та інших матеріалів. Ми готові втілити в життя будь-який проект і розробити такі Стелажі і прилавки, які ідеально впишуться в інтер'єр вашого магазину.