Обладнання для магазинів біжутерії
Получить бесплатную консультацию
Этапы работы
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - виміри. Розробка первинного проекту.
Креслення, візуалізація Креслення, візуалізація На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Обладнання для магазинів біжутерії

Торгівельне обладнання для магазинів біжутерії

Приходячи в магазин біжутерії, клієнт завжди хоче знайти прикраса, яке ідеально підійде йому. Незалежно від того, купує людина біжутерію для себе чи на подарунок, йому важливо розглянути предмет і оцінити всі його переваги. Забезпечити якісну презентацію товару і продемонструвати його у вигідному світлі допоможе торговельне обладнання. Доповнити це все можна рекламою, лайт-боксами для впізнаваності бренду.

Має це все мати достатню освітленість, а обладнання мати максимальну прозорість .

Поширені типи обладнання

Меблі для магазину – спосіб збільшення продажів та задоволення потреб клієнта в естетиці. При виборі краще звертатися до професіоналів, які давно працюють з магазинами і знають, який тип обладнання доречний для конкретної торгової точки. Компанія «АртМодуль» працює на цьому ринку давно. Наше обладнання можна побачити в торгових центрах Вавилон, Олімпія, Ocean Plaza, Lavina Mall, City Mall і інших.

Найчастіше для магазинів біжутерії вибирають таку меблі:

  • ресепшен – стійка адміністратора, який вітає нових клієнтів і завжди готовий прийти на допомогу;
  • торгові вітрини – класичні стійки для розміщення товару. Дозволяють представити продукцію і розташувати велику кількість біжутерії. Найчастіше робляться з ЛДСП і скла;
  • торгові прилавки – обладнання для розміщення товару. З допомогу прилавка можна візуально відокремити зону продавців від зони покупців;
  • острівні вітрини для магазинів подарунків і сувенірів – зручні стелажі, які можна розташувати в будь-якій точці торгового залу. До такої вітрині можна підійти з будь-якого боку і з комфортом розглянути товар. Дозволяють заощадити простір;
  • пристінні вітрини – класичні стелажі, які розташовуються уздовж стін. Можуть вмістити велику кількість товару. Додатково можуть бути обладнані закритими відсіками для зберігання;
  • касова зона – обладнання, де встановлюється касовий апарат і відбувається розрахунок з клієнтом. Там же може проводитися упаковка біжутерії для подарунків.
  • Демострационные вітрини - для викладки великої кількості продукції

При виготовленні меблів для магазинів біжутерії ми використовуємо різні матеріали: ЛДСП, МДФ, пластик, скло та інші. Обладнання можна доповнити фурнітурою Hafele, гачками з цінникоутримувачами, світлодіодним підсвічуванням і дзеркалом, яка дозволить клієнту приміряти прикраса і оцінити, чи підходить вона йому.

Як замовити торгове обладнання

Наша компанія займається проектами, продажем і виробництвом торгового обладнання. Ми можемо допомогти вам підібрати найкращий варіант або створимо унікальний проект у відповідності з особливостями торгового приміщення. Можна виготовити меблі у ваших фірмових кольорах або за певним планом.

Щоб зв'язатися з нами, досить відправити лист на artmodulmebel@gmail.com або подзвонити за телефоном 068-218-15-45, 095-091-85-67. Також ми можемо обговорити всі деталі замовлення при особистій зустрічі в офісі в Дніпрі (пр. Нигояна 31, 49064, Дніпропетровська обл.).