Обладнання для магазинів біжутерії
Получить бесплатную консультацию
Етапи роботи
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - заміри. Розробка первинного проекту. На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 400 грн,  Візуалізація проекту - від 500 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 200 грн поверх (при наявності ліфта).
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Обладнання для магазинів біжутерії

Торгове обладнання для магазинів біжутерії

Приходячи в магазин біжутерії, клієнт завжди хоче знайти прикрасу, яка ідеально підійде йому. Незалежно від того, купує людина біжутерію для себе або на подарунок, йому важливо розглянути предмет і оцінити всі його переваги. Забезпечити якісну презентацію товару і продемонструвати його у вигідному світлі допоможе торгове обладнання. Доповнити це все можна рекламою, лайт-боксами для впізнаваності бренду.

Повинно це все мати достатню освітленість, а обладнання мати максимальну прозорість .

Поширені типи обладнання

Меблі для магазину-спосіб збільшення продажів і задоволення потреб клієнта в естетиці. При виборі краще звертатися до професіоналів, які давно працюють з магазинами і знають, який тип обладнання доречний для конкретної торгової точки. Компанія "АртМодуль ГРУП" працює на цьому ринку давно. Наше обладнання можна побачити в торгових центрах Вавилон, Олімпія, Ocean Plaza, Lavina Mall, City Mall та інших.

Найчастіше для магазинів біжутерії вибирають такі меблі:

  • ресепшен-стійка адміністратора, який вітає нових клієнтів і завжди готовий прийти на допомогу;
  • торгові вітрини-класичні стійки для розміщення товару. Дозволяють представити продукцію і розташувати велику кількість біжутерії. Найчастіше робляться з ЛДСП і скла;
  • торгові прилавки-обладнання для розміщення товару. З допомогу прилавка можна візуально відокремити зону продавців від зони покупців;
  • острівні вітрини для магазинів подарунків і сувенірів – зручні стелажі, які можна розташувати в будь-якій точці торгового залу. До такої вітрині можна підійти з будь-якого боку і з комфортом розглянути товар. Дозволяють заощадити простір;
  • пристінні вітрини-класичні стелажі, які розташовуються уздовж стін. Можуть вмістити велику кількість товару. Додатково можуть бути обладнані закритими відсіками для зберігання;
  • Касова зона-обладнання, де встановлюється касовий апарат і відбувається розрахунок з клієнтом. Там же може проводитися упаковка біжутерії для подарунків.
  • Демостраційні вітрини - для викладки великої кількості продукції

При виготовленні меблів для магазинів біжутерії ми використовуємо різні матеріали: ЛДСП, МДФ, пластик, скло та інші. Обладнання можна доповнити фурнітурою Hafele, гачками з цінникотримачами, світлодіодним підсвічуванням і дзеркалом, яке дозволить клієнту приміряти прикрасу і оцінити, чи підходить воно йому.

Як замовити торгове обладнання

Наша компанія займається проектами, продажем, і виробництвом торгового обладнання. Ми можемо допомогти Вам підібрати кращий варіант або створимо унікальний проект відповідно до особливостей торгового приміщення. Можна виготовити меблі під замовлення в ваших фірмових кольорах або за конкретним планом.

Щоб зв'язатися з нами, досить відправити лист або зателефонувати.