Обладнання для Nail Bar
Получить бесплатную консультацию
Етапи роботи
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - заміри. Розробка первинного проекту. На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 400 грн,  Візуалізація проекту - від 500 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 200 грн поверх (при наявності ліфта).
Приклади наших робіт
Меблі для салону манікюру
Показати більше
Згорнути
обладнання для Nail Bar № 2
Показати більше
Згорнути
Обладнання для Nail Bar № 1
Показати більше
Згорнути
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Практична барна стійка для манікюру

Доглянуті нігті допомагають сучасній дівчині почувати себе комфортно і природно в будь-якій ситуації, тому послуги майстрів манікюру користуються великою популярністю. Меблі для експрес-манікюру можна придбати вже сьогодні, щоб відкрити власний бізнес, що приносить стабільний дохід. Виробники подібного обладнання можуть запропонувати великий асортимент товарів, тому покупцям слід бути уважними. Устаткування для експрес-манікюру має відповідати потребам покупців, а також бути міцним і практичним у використанні.

Функціональна стійка для нейл бара

Бажаючи відкрити власний бізнес в індустрії краси, перед людиною завжди стоїть дилема - придбати готову стійку або замовити меблі з індивідуальним дизайном? Стійки для манікюру виробляють з використанням високоякісних матеріалів, у чому можна переконатися, вивчивши характеристики кожної конкретної моделі. Інтернет-магазин АртМодуль може запропонувати своїм клієнтам таку продукцію:

  • зручні стійки для експрес-манікюру;
  • якісні меблі для нейл бара;
  • недорогу маникюрную стійку, купити яку можна в будь-який час.

Скільки коштує стійка для манікюру? На це питання можна знайти відповідь на нашому сайті.

Недорогий нейл бар на замовлення

Виріб повинен мати зручний стіл, який є робочим місцем майстра, а також досить ящиків, в яких встановлюють обладнання і зберігають витратні матеріали. Стійка повинна відповідати своєму оточенню за розмірами, стилю або кольору. Додатково її можна брендировать, щоб підвищити впізнаваність компанії.

Устаткування для Nail bar в інтернет-магазині АртМодуль Групп за вигідними цінами

У сучасного покупця немає причин використовувати стандартні і малопривабливі моделі стійок. Куди більш вигідним рішенням буде купити ергономічні меблі, яку ми пропонуємо замовити в будь-який зручний час недорого. Наша компанія встигла придбати високу репутацію серед клієнтів, якої ми дуже цінуємо. Вам лише потрібно залишити заявку, а ми забезпечимо приємні ціни і доставку по Україні за вигідними тарифами. Каталог інтернет-магазину постійно поповнюється новою продукцією від виробника. Прямо зараз вашій увазі є безліч елементів меблів і обладнання для торгівлі, а їх ціна на сайті завжди актуальна.