Обладнання для магазину подарунків і сувенірів
Получить бесплатную консультацию
Етапи роботи
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - заміри. Розробка первинного проекту. На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 400 грн,  Візуалізація проекту - від 500 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 200 грн поверх (при наявності ліфта).
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Обладнання для магазину подарунків і сувенірів

При продажу сувенірної продукції дуже важливо витримати непросту конкурентну боротьбу. Щоб зацікавити клієнта, потрібно вміти красиво презентувати свій товар. При підборі торгового обладнання для магазинів подарунків і сувенірів звертайтеся до професіоналів. Компанія «АртМодуль Груп» не тільки продає, але і надає послуги дизайну та проектування торгівельного обладнання. Наша меблі вже встановлена в багатьох торгових центрах (наприклад, Караван, ДАФІ, ТЦ Рів'єра, Арт-молл, Мост-Сіті).

Як вибрати торгівельне обладнання для магазинів подарунків і сувенірів

Якщо ви вибираєте меблі для магазину подарункової продукції, зверніть увагу на таке обладнання, яке представить ваш товар покупцеві в найбільш вигідному світлі. Підійдуть такі варіанти:

  • торгові вітрини для магазину подарунків і сувенірів – меблі, яка встановлюється в торгівельній зоні. Найчастіше виготовляється з ЛДСП або МДФ і пластику, доповнюється скляними елементами і дзеркальною задньою стінкою;
  • торгові прилавки – тип обладнання, який дозволяє візуально відокремити торговий зал від зони персоналу. На прилавках можна зручно розмістити товар на рівні очей відвідувача;
  • бренд зона – ця меблі підійде тим сувенірним магазинам, які співпрацюють з конкретними брендами. У бренд зоні ви можете розташувати товари конкретного виробника і забезпечити їм яскраву презентацію;
  • пристінні вітрини – класичні стелажі, на яких міститься велика кількість різного товару. Зазвичай для них використовуються надійні матеріали (ЛДСП, МДФ і інші), тому на подібних стелажах легко можна розміщувати важкі предмети. У нижній частині пристінної вітрини можна обладнати зручний ділянку для зберігання товарів і коробок;
  • острівні вітрини для магазину подарунків і сувенірів – торгове обладнання, яке забезпечує клієнту максимальний огляд пропонованої продукції. За рахунок компактних розмірів дозволяє заощадити простір;
  • ресепшен – стійка, за якою зазвичай працює адміністрація магазину;
  • касова зона – спеціальне місце, призначене для розрахунку з клієнтами. Тут додатково можуть надаватися послуги по упаковці подарунків і сувенірів.

Всі типи меблів можна комбінувати один з одним. Також у своїй роботі ми використовуємо додаткові елементи – світлодіодне підсвічування (дозволяє краще розглянути товар), фурнітуру Hafele, різні типи крючков (в тому числі – гачки з цінникоутримувачами).

Крім цього, ми працюємо з багатьма іншими типами матеріалів: пластин, шпон, перфорація, профільна труба, алюмінієвий профіль, композит.

Як замовити меблі для магазину подарунків і сувенірів

Якщо ви хочете купити меблі для свого магазину у нас, тоді просто напишіть нам по електронній пошті artmodulmebel@gmail.com. Бажано відразу прикласти до листа план магазину. Доставку здійснюємо по всіх містах Павлоград, Харків, Кривий Ріг, Київ, Полтава та ін.