Обладнання для магазину гаджетів
Получить бесплатную консультацию
Этапы работы
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - виміри. Розробка первинного проекту.
Креслення, візуалізація Креслення, візуалізація На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 300 грн,  Візуалізація проекту - від 300 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 35 грн поверх (при наявності ліфта).
Примеры наших работ
Магазин для телефонів й гаджетів
Показать больше
Згорнути
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Обладнання для магазину гаджетів

Торгове обладнання відіграє важливу роль в продажах товарів. Саме правильна презентація дозволяє представити продукцію в найбільш вигідному світлі. При підборі меблів для магазину мобільних телефонів, гаджетів слід вибирати таке обладнання, яке дозволить потенційному покупцеві детально розглянути товар. Компанія «АртМодуль Груп» займається продажем меблів для магазинів в Дніпрі і по всій Україні. Обладнання нашого виробництва вже представлено в таких великих торгових центрах, як City Mall, Platinum Plaza, Олімпія, Новий Центр, Порт-Сіті і багатьох інших.

Як вибрати торгове обладнання для магазину мобільних телефонів, гаджетів

При підборі меблів для магазину смартфонів і гаджетів слід звертати увагу не тільки на її зовнішній вигляд, але і на функціональність, на підведення комунікацій для підключення обладнання та установки охоронної системи. Зробити зручні проходи і закільцювати шлях покупця. Можна додати в магазині окремо стоїть торговий острівець «Сервісний центр» для ремонту мобільних телефонів та приймання рекламацій, також додаткових послуг. Ви можете підібрати собі обладнання з тих проектів, які є в наявності, або замовити розробку індивідуального проекту для свого магазину. У більшості випадків для магазину мобільних телефонів, гаджетів купують таку меблі:

  • торгові вітрини для магазину мобільних телефонів, гаджетів – основний тип обладнання. Це шафки з ЛДСП зі скляними полицями. Дверцята у вітринах надійно замикаються на замок (можливий варіант використання замків під один ключ). Задня стінка вітрини зазвичай виготовляється з дзеркала або скла, що візуально збільшує простір і дозволяє покупцеві краще розглянути смартфон. Вітрини можуть бути доповнені гачками з цінникоутримувачами та іншої фурнітурою;
  • торгові прилавки – меблі, яка дозволяє відокремити зону продавця від зони клієнта. На прилавках також можна розташувати товар, наприклад, аксесуари для телефонів. Для виготовлення найчастіше використовуються такі матеріали, як ЛДСП або МДФ і скло, яке прикріплюється з допомогою УФ-склеювання або кріпильної фурнітури Hafele;
  • бренд зона – окремий стелаж, де розміщуються товари одного виробника. За допомогою бренд зони можна яскраво презентувати кращі моделі та новинки;
  • пристінні вітрини – самий місткий тип обладнання. На полицях пристінних вітрин можна розмістити велику кількість товарів різного габариту. Додатково такі стелажі можуть бути обладнані закритою зоною для накопичення товару внизу. Розміщуються в торговому залі, так і в зоні продавців;
  • острівні вітрини для магазину мобільних телефонів, гаджетів – торгове обладнання, яке можна розташувати в будь-якій точці торгового залу. Дозволяє заощадити простір, так як товар може розташовуватися зі всіх сторін вітрини основного типу;
  • ресепшен – стійка, за якою зазвичай знаходиться співробітник магазину, адміністратор. За ресепшеном зручно контролювати прихід нових покупців, перевіряти устаткування  і комплектацію;
  • касова зона – спеціальна меблі, призначена для встановлення касового обладнання. Саме до касовій зоні підходять клієнти для оплати товару.

Часто вітрини і стелажі для магазинів мобільних телефонів доповнюються спеціальної світлодіодним підсвічуванням, що дозволяє розглянути товар в найбільш вигідному світлі. Також при виробництві меблів можуть бути використані такі матеріали, як пластик, алюмінієвий профіль, профільна труба, нержавіюча труба, перфорація, шпон.