Обладнання для магазину гаджетів
Получить бесплатную консультацию
Етапи роботи
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - заміри. Розробка первинного проекту. На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 400 грн,  Візуалізація проекту - від 500 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 200 грн поверх (при наявності ліфта).
Приклади наших робіт
Магазин для телефонів й гаджетів
Показати більше
Згорнути
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Обладнання для магазину гаджетів

Торгове обладнання відіграє важливу роль в продажах товарів. Саме правильна презентація дозволяє представити продукцію в найбільш вигідному світлі. При підборі меблів для магазину мобільних телефонів, гаджетів слід вибирати таке обладнання, яке дозволить потенційному покупцеві детально розглянути товар. Компанія «АртМодуль Груп» займається продажем торгівельних меблів на замовлення для магазинів в Дніпрі і по всій Україні. Обладнання нашого виробництва вже представлено в таких великих торгових центрах, як City Mall, Platinum Plaza, Олімпія, Новий Центр, Порт-Сіті і багатьох інших.

Як вибрати торгове обладнання для магазину мобільних телефонів, гаджетів

При підборі меблів для магазину смартфонів і гаджетів слід звертати увагу не тільки на її зовнішній вигляд, але і на функціональність, на підведення комунікацій для підключення обладнання та установки охоронної системи. Зробити зручні проходи і закільцювати шлях покупця. Можна додати в магазині окремо стоїть торговий острівець «Сервісний центр» для ремонту мобільних телефонів та приймання рекламацій, також додаткових послуг. Ви можете підібрати собі обладнання з тих проектів, які є в наявності, або замовити розробку індивідуального проекту для свого магазину. У більшості випадків для магазину мобільних телефонів, гаджетів купують таку меблі:

  • торгові вітрини для магазину мобільних телефонів, гаджетів – основний тип обладнання. Це шафки з ЛДСП зі скляними полицями. Дверцята у вітринах надійно замикаються на замок (можливий варіант використання замків під один ключ). Задня стінка вітрини зазвичай виготовляється з дзеркала або скла, що візуально збільшує простір і дозволяє покупцеві краще розглянути смартфон. Вітрини можуть бути доповнені гачками з цінникоутримувачами та іншої фурнітурою;
  • торгові прилавки – меблі, яка дозволяє відокремити зону продавця від зони клієнта. На прилавках також можна розташувати товар, наприклад, аксесуари для телефонів. Для виготовлення найчастіше використовуються такі матеріали, як ЛДСП або МДФ і скло, яке прикріплюється з допомогою УФ-склеювання або кріпильної фурнітури Hafele;
  • бренд зона – окремий стелаж, де розміщуються товари одного виробника. За допомогою бренд зони можна яскраво презентувати кращі моделі та новинки;
  • пристінні вітрини – самий місткий тип обладнання. На полицях пристінних вітрин можна розмістити велику кількість товарів різного габариту. Додатково такі стелажі можуть бути обладнані закритою зоною для накопичення товару внизу. Розміщуються в торговому залі, так і в зоні продавців;
  • острівні вітрини для магазину мобільних телефонів, гаджетів – торгове обладнання, яке можна розташувати в будь-якій точці торгового залу. Дозволяє заощадити простір, так як товар може розташовуватися зі всіх сторін вітрини основного типу;
  • ресепшен – стійка, за якою зазвичай знаходиться співробітник магазину, адміністратор. За ресепшеном зручно контролювати прихід нових покупців, перевіряти устаткування  і комплектацію;
  • касова зона – спеціальна меблі, призначена для встановлення касового обладнання. Саме до касовій зоні підходять клієнти для оплати товару.

Часто вітрини і стелажі для магазинів мобільних телефонів доповнюються спеціальної світлодіодним підсвічуванням, що дозволяє розглянути товар в найбільш вигідному світлі. Також при виробництві меблів можуть бути використані такі матеріали, як пластик, алюмінієвий профіль, профільна труба, нержавіюча труба, перфорація, шпон.