Обладнання для магазину побутової техніки
Получить бесплатную консультацию
Етапи роботи
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - заміри. Розробка первинного проекту. На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 400 грн,  Візуалізація проекту - від 500 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 200 грн поверх (при наявності ліфта).
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Обладнання для магазину побутової техніки

 

Меблі для магазину побутової техніки

Незалежно від того, продажу яких саме товарів ви займаєтеся, правильна презентація може привернути увагу клієнта. Це актуально як для великих, так і для маленьких предметів. У продажу побутової техніки важливо поєднати такі якості торгового обладнання, як функціональність, надійність і сучасний дизайн. Замовити меблі для магазину можна в компанії «АртМодуль Груп». Наше обладнання вже встановлено в крупних торгових центрах, серед яких Аполло, Караван, Lavina Mall, Ocean Plaza, Вавилон і інші.

Поширені типи

Підбір меблів для магазину побутової техніки краще довірити професіоналам. Ця категорія товарів вимагає особливої ​​уваги. У магазинах електроніки зустрічаються предмети різних габаритів: від блендерів і кавоварок до пральних машин і холодильників. При цьому важливо розмістити техніку так, щоб вона добре виглядала (наприклад, проводи й елементи підключення не впадали в очі), і була надійно встановлена. Устаткування різних видів має гармоніювати між собою.

Клієнти обирають меблі таких типів:

  1. Різні стелажі. Підбираються залежно від категорії товару, його розмірів. Найчастіше встановлюються уздовж стін торгового залу. Додатково можна обладнати їх полками для зберігання упаковок, коробок.
  2. Подіуми. Підходять для наочної демонстрації великогабаритних товарів і можуть бути зроблені відповідно до розмірів конкретної групи предметів.
  3. Торгові вітрини. Стандартні вітрини зі склом, які найкраще підходять для розміщення техніки невеликого розміру.
  4. Острівне устаткування. Вітрини, які можуть бути розташовані в будь-якій точці залу. Їх перевага полягає в можливості розміщення товару з усіх чотирьох сторін. Підійдуть для техніки маленьких і середніх розмірів.
  5. Торгові прилавки. Часто встановлюються для розмежування простору між зоною продавців і зоною клієнтів. Підходять для розміщення товарів або їх демонстрації.
  6. Касова зона. Спеціальна стійка, де зручно розташувати касовий апарат і проводить розрахунки з клієнтами, оформлення гарантійних талонів.
  7. Стенди для навішування продукції.

В роботі використовуємо ЛДСП, пластик, МДФ, скло, дзеркала, фурнітуру Hafele і інші матеріали. Можливе створення обладнання в обраній клієнтом колірній гамі і розробка унікального проекту під Ваш бренд.

Як зробити замовлення

Якщо ви хочете замовити меблі для магазину побутової техніки в Україні, просто напишіть нам по електронній пошті artmodulmebel@gmail.com. Бажано прикласти до листа план вашого магазину, щоб ми змогли запропонувати вам кілька ідей. Також можете зателефонувати нам по телефону 068-218-15-45, 095-091-85-67 або залишити запит на сайті.

Якщо ви перебуваєте в Дніпрі, ми із задоволенням приймемо вас в нашому офісі за адресою пр. Нігоян Сергій Гагікович 31, 49064, Дніпропетровська область.