Обладнання для магазину дитячих товарів
Получить бесплатную консультацию
Этапы работы
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - виміри. Розробка первинного проекту.
Креслення, візуалізація Креслення, візуалізація На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Обладнання для магазину дитячих товарів

 

Всі батьки хочуть, щоб у дитини було все найкраще. І це стосується не тільки таких серйозних речей, як здоров'я або освіту, але і дитячих іграшок, одягу, книжок, а також безлічі інших супутніх речей. Все це необхідно дитині для його правильного становлення як особистості.

По своїй популярності магазини товарів для дітей цілком можуть позмагатися з будь-якою великою мережею аптек або продуктових супермаркетів. Цікавий факт, що сучасні українці частіше відвідують ті магазини, де в одному місці можна придбати будь-які дитячі товари. Тому, відкриваючи  магазин дитячих товарів Дніпро, підприємці віддають перевагу великим торговим точкам з великим асортиментом.

При правильному підході такий магазин може окупити первинні витрати досить швидко і ця бізнес-ідея (безсумнівно) справа прибуткова. Після того, як ви визначитеся з місцем розташування магазину, його приміщенням і асортиментом, настане час подумати про його обстановці.    

Яке вам знадобиться торгове обладнання для дитячого магазину Україна?

Торговельна сфера - це складний механізм, успіх якого залежить не тільки від самих товарів, але і від «закулісних» складових бізнесу. Мова йде про вибір найбільш придатного обладнання, яке допомагає здійснювати торговельний процес, виставляти ваші товарні позиції для огляду, «приміряти» і упаковувати покупки, а також проводити розрахунок за них.

Фахівці компанії «Арт-Модуль» зазначають, що від якості і правильного підбору торгового обладнання залежить якість і швидкість обслуговування. А це якраз і формує рішення покупця про те, чи буде він повертатися у ваш магазин або немає. Тому дуже важливо, щоб кожна деталь була на висоті і вигідно виділяла вас серед ваших конкурентів.

Хочете, щоб клієнтам подобався ваш магазин, вони поверталися до нього за покупками і радили знайомим? Тоді правильно організуйте простір його приміщень!

У цьому вам допоможе наступне торгове обладнання від компанії «Арт-Модуль»:

  • Стелажі

Однією з найбільш необхідних складових торгового обладнання для магазинів дитячих товарів є стелаж. Це універсальна конструкція, призначена для компактного зберігання практично будь-яких товарів. Стелажі повинні бути місткими, міцними і надійними, щоб на них можна було розмістити навіть досить важкі товари.

Цим вимогам повністю відповідають стелажі з ДСП компанії «Арт-Модуль». Вони універсальні і різноманітні, зручні в експлуатації і відрізняються тривалим терміном служби. Універсальність конструкції наших стелажів дає можливість комбінувати з будь-якою кількістю секцій у довільному розміщенні, в результаті чого їх легко вписати в будь-яку, навіть саму незвичайну зону.

Вам необхідно придбати торгові стелажі для магазину дитячих товарів? Ми пропонуємо великий вибір стелажів для магазинів будь-якого типу. У нас ви можете вибрати і купити стелажні конструкції вже в зібраному вигляді, які представлені в різних розмірах або замовити стелаж під свої індивідуальні побажання.

Варто відзначити, що стелажні системи – це не тільки якісне і надійне торгове обладнання, але й потужний інструмент підвищення продажів. Ми допоможемо грамотно організувати простір вашої торгової точки з урахуванням поведінки людей і тим самим збільшити рівень продажів як мінімум на 10%.

Все пропоноване нами торгове обладнання відрізняється тривалим терміном експлуатації і застосовується для викладки самих різноманітних видів продукції.

  • Прилавки

Прилавки оптимально підходять для обладнання магазинів як продовольчої, так і непродовольчої групи товарів. Зазвичай прилавок розміщується в магазині між продавцем і покупцем. За рахунок обмеженою висоти прилавка його стільниця може використовуватися і як робоча поверхня столу: для розрахунків, записів, розміщення касового обладнання і т. п.

Додатково прилавки можуть комплектуватися різними аксесуарами: скриньками для грошей і цінних паперів, полиці для сумок, дверима на замку і навіть висувною полицею для клавіатури.

Стандартні матеріали: каркас - алюмінієвий профіль, корпус - ДСП, робоча поверхня на вибір - скло, ДСП або МДФ, а стільниця може мати гладку або деревоподібну структуру. Якщо вам треба купити торговий прилавок Дніпро – ви звернулися точно за адресою. У нас можливе виготовлення прилавків будь-яких розмірів і комплектації з використанням матеріалів та кольорів на вибір покупця.

Прилавки нашого виробництва відрізняються практичністю, простотою конструкції і прийнятною вартістю. Вони комплектуються полицями і вітринами з скла і ДСП, ящиком і дверцятами, замками та іншими необхідними для вас доповненнями.

Завдяки широкому вибору колірної гами матеріалів, наші прилавки органічно впишуться в будь-який бренд-бук замовника, спонукаючи покупця довше залишитися в магазині і зробити покупку.

  • Вітрини

Вітрини є прямим посередником між товарами і покупцями, тому вони повинні привертати до себе максимальну увагу і схиляти покупців до вибору саме тієї продукції, яка викладена на їх полицях. Чималу роль при цьому грає і грамотне викладення продаваних вами речей.

Іншими словами вітрина - це основний інструмент представлення товару покупцеві, який обмежує небажаний фізичний доступ до товару за рахунок розсувних або розсувних скляних дверей на замку.

торгова Вітрина скляна для магазину зазвичай складається з 2 елементів:

1) тумба з глухими дверима (розташовується внизу і дозволяє зберігати складський запас товару) або глухий подіум;

2) вітринна частина (саме на її полицях розташовується необхідний товар, який захищається від прямого доступу відвідувачів скляними дверцятами).

найоптимальніший варіант виконання надійною і довговічною вітрини - це варіант виготовлення каркаса з ДСП або МДФ гладкою або деревовидної структури різних кольорів, де доступ до товару закривається скляними дверима на замку. Виготовлення таких вітрин можливо будь-яких розмірів з використанням матеріалів та кольорів на вибір покупця.

Якщо вам необхідно торгові вітрини купити Україна, то компанія «Арт-Модуль» виготовляє і монтує скляні вітрини в базовій комплектації, а також проектує унікальне виставкове обладнання й оригінальні вітрини для торгівлі.

Скляні вітрини «Арт-Модуль» - це довговічні конструкції з міцного скла, з каркасом з дерева, металу та інших матеріалів, які служать для того, щоб показати товар покупцю зі всіх вигідних ракурсів.

  • Робочі столи та стійки ресепшн

Стіл в магазині або в його офісі призначений для створення зручної зони роботи з клієнтом. За формою робочі столи бувають прямі, кутові, радісно, або будь-якої іншої довільної форми, яка необхідна замовнику.

Робочі столи можуть бути як одно-, так і дворівневими (зона роботи з клієнтом Н = 1000-1150 мм і зона роботи персоналу Н = 750-900 мм). зазвичай вони обладнані ящиками, полицями, тумбами, вітринами для аксесуарів і багатьма іншими «зручностями».

Матеріали виконання робочих столів і стійок ресепшн - ДСП, МДФ, метал, пластик. Додатково може бути використана як підсвічування деяких елементів столу, так і зони роботи персоналу.

  • Острівна торгівельне обладнання для магазинів

Кожен торговий острів є особливим і унікальним, оскільки проектується з урахуванням специфіки продажу товару, інтер'єру і вимог кожної окремо взятої торгової точки. У складі такого «острови» можуть бути використані як вітрини та прилавки, так і будь-які інші види обладнання індивідуального дизайну.

Для зручності роботи «острів» завжди обладнується усілякими ящиками, полицями, виїзними тумбами та іншими «зручностями». За формою торгові острови можуть бути прямокутними так і будь-якої довільної форми.

Стандартні матеріали виконання - ДСП, МДФ, метал, пластик, скло. Додатково може бути використана підсвічування самих різних типів.

Фахівці «Арт-Модуль» готові не тільки запропонувати вам вже наявні варіанти виконання торговельних островів, але і втілити в життя ваші найкреативніші ідеї та бачення.

  • Эспопанели і настінне торгове обладнання

Експозиційні (виставкові) системи «Арт-Модуль» (экспопанель Дніпро) призначаються для магазинів будь-яких площ. Конструкції таких систем можуть кріпитися до стін, бути окремо стоять стелажами або розміщуватися в будь-якому місці вашої торгової площі в якості стендів. Сучасні модульні системи з допомогою універсальних і практичних елементів дозволяють створити функціональне торгове обладнання.

Наші модулі використовується в тих місцях, де необхідна легкість у зміні експозиції. Це саме вдале рішення для відділів іграшок, спорттоварів, готового одягу, білизни, а також взуттєвих, галантерейних та інших подібних товарів, які мають невелику вагу. Основним елементом таких модулів є экспопанели (панель з плити ДСП або МДФ) з врізаними в них алюмінієвими профілями з середнім кроком у 15 см, на яких закріплюються кронштейни, гачки і полиці.

Якщо вам необхідно зробити економпанелі під замовлення, то всі наші настінні конструкції можна доповнити перфорованими шинами, решітками, дзеркалами, підсвічуванням, полицями з ДСП, МДФ, склом і навіть рекламними щитами з підсвічуванням.

Використовуються экспопанели як для настінного монтажу, так і для виготовлення стендів по центру магазинів.

Де і як замовити будь-яке торговельне обладнання дитяче Україна?

Торгове обладнання, яке ви знайдете в нашому багатому асортименті «Арт-Модуль», допоможе раціонально використовувати торгові площі і максимально вигідно демонструвати свій товар. Вибір обладнання це дуже відповідальна справа, оскільки від правильності обладнання та викладки товару залежить ефективність маркетингового ходу, високий показник якого дозволить значно підвищити рівень продажів.

Для оформлення замовлення на необхідне вам обладнання просто зателефонуйте нам за номерами (068) 218-15-45 або (095) 091-85-67. Також ви можете надіслати нам запит за e-mail: artmodulmebel@gmail.com або звернутися прямо в наш офіс, який знаходиться в р. Дніпро на проспекті Нигояна 31.

Ми завжди допоможемо підібрати або виготовити найоптимальніше обладнання для вашого бізнесу!