Обладнання для магазину дитячих товарів
Получить бесплатную консультацию
Етапи роботи
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - заміри. Розробка первинного проекту. На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 400 грн,  Візуалізація проекту - від 500 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 200 грн поверх (при наявності ліфта).
Приклади наших робіт
Магазин дитячого одягу
Показати більше
Згорнути
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Обладнання для магазину дитячих товарів

Всі батьки хочуть, щоб у дитини було все найкраще. І це стосується не тільки таких серйозних речей, як здоров'я або освіту, а й дитячих іграшок, одягу, книжок, а також безлічі інших супутніх речей. Все це необхідно дитині для його правильного становлення як особистості.

За своєю популярністю Магазини товарів для дітей цілком можуть позмагатися з будь-якою великою мережею аптек або продуктових супермаркетів. Цікавий факт, що сучасні українці частіше відвідують ті магазини, де в одному місці можна придбати будь-які дитячі товари. Тому, відкриваючи магазин дитячих товарів Дніпро, підприємці віддають перевагу великим торговим точкам з великим асортиментом.

При правильному підході такий магазин може окупити початкові витрати досить швидко і ця бізнес-ідея (безсумнівно) справа прибуткова. Після того, як ви визначитеся з місцем розташування магазину, його приміщенням і асортиментом, настане час подумати про його обстановку.    

Яке вам знадобиться торгове обладнання для дитячого магазину Україна?

Торгова сфера-це складний механізм, успіх якого залежить не тільки від самих товарів, але і від «закулісних» складових бізнесу. Йдеться про вибір самого відповідного обладнання, яке допомагає здійснювати торговий процес, виставляти ваші товарні позиції для огляду, «приміряти» і упаковувати покупки, а також проводити за них розрахунок.

Фахівці компанії "АртМодуль груп" відзначають, що від якості і правильного підбору торгового обладнання безпосередньо залежить якість і швидкість обслуговування. А це якраз і формує рішення покупця про те, чи буде він повертатися в ваш магазин чи ні. Тому дуже важливо, щоб кожна деталь була на висоті і вигідно виділяла вас серед ваших конкурентів.

Хочете, щоб клієнтам подобався ваш магазин, вони поверталися в нього за покупками і радили знайомим? Тоді правильно організуйте простір його приміщень!

У цьому Вам допоможе наступне торгове обладнання від компанії «АртМодуль груп».

Однією з найнеобхідніших складових торгового обладнання для магазинів дитячих товарів є стелаж. Це універсальна конструкція, призначена для компактного зберігання практично будь-яких товарів. Стелажі повинні бути місткими, міцними і надійними, щоб на них можна було розмістити навіть досить важкі товари.

Цим вимогам повністю відповідають стелажі з ДСП компанії "АртМодуль груп". Вони універсальні і різноманітні, зручні в експлуатації і відрізняються тривалим терміном служби. Універсальність конструкції наших стелажів дає можливість комбінувати з будь-якою кількістю секцій в довільному розміщенні, в результаті чого їх легко вписувати в будь-яку, навіть саму незвичайну зону.

Вам необхідно купити торгові стелажі для магазину дитячих товарів? Ми пропонуємо великий вибір стелажів для магазинів будь-якого типу. У нас ви можете вибрати і купити стелажні конструкції вже в зібраному вигляді, які представлені в різних розмірах або замовити стелаж під свої індивідуальні побажання.

Варто відзначити, що стелажні системи – це не тільки якісне і надійне торгове обладнання, але і потужний інструмент підвищення продажів. Ми допоможемо грамотно організувати простір вашої торгової точки з урахуванням поведінки людей і тим самим збільшити рівень продажів як мінімум на 10%.

Все пропоноване нами торгове обладнання відрізняється тривалим терміном експлуатації і застосовується для викладки найрізноманітніших видів продукції.

Прилавки оптимально підходять для обладнання магазинів як продовольчої, так і непродовольчої групи товарів. Зазвичай прилавок розміщується в магазині між продавцем і покупцем. За рахунок обмеженої висоти прилавка його стільниця може використовуватися також і як робоча поверхня столу: для розрахунків, записів, розміщення касового обладнання і т. п.

Додатково прилавки можуть комплектуватися різними аксесуарами: шухлядками для грошей і паперів, полицями для сумок, дверима на замку і навіть висувною полицею для клавіатури.

Стандартні матеріали: каркас-Алюмінієвий профіль, корпус-ДСП, робоча поверхня на вибір - скло, ДСП або МДФ, а стільниця може мати гладку або деревоподібну структуру. Якщо вам треба купити торговий прилавок Дніпро - ви звернулися точно за адресою. У нас можливе виготовлення прилавків будь-яких розмірів і комплектації з використанням матеріалів і кольорів на вибір покупця.

Прилавки нашого виробництва відрізняються практичністю, простотою конструкції і прийнятною вартістю. Вони комплектуються полками і вітринами зі скла і ДСП, ящиками і дверцятами, замками та іншими необхідними для вас доповненнями.

Завдяки широкому вибору колірної гами матеріалів, наші прилавки органічно впишуться в будь-який бренд-бук замовника, спонукаючи покупця довше залишитися в магазині і зробити покупку.

Вітрини є прямим посередником між товарами і покупцями, тому вони повинні привертати до себе максимальну увагу і схиляти покупців до вибору саме тієї продукції, яка викладена на їх полицях. Чималу роль при цьому відіграє і грамотна викладка продаваних вами речей.

Іншими словами вітрина - це основний інструмент представлення товару покупцеві, який обмежує небажаний фізичний доступ до товару за рахунок розсувних або орних скляних дверей на замку.

Вітрина торгова скляна для магазину зазвичай складається з 2 елементів:

  1. тумба з глухими дверима (розташовується внизу і дозволяє зберігати складський запас товару) або глухий подіум;
  2. вітринна частина (саме на її полицях розташовується необхідний товар, який захищається від прямого доступу відвідувачів скляними дверцятами).

Найоптимальніший варіант виконання надійної і довговічною вітрини - це варіант виготовлення каркаса з ДСП або МДФ гладкою або деревовидної структури різних кольорів, де доступ до товару закривається скляними дверима на замку. Виготовлення таких вітрин можливо будь-яких розмірів з використанням матеріалів і кольорів на вибір покупця.

Якщо вам необхідно торгові вітрини купити Україна, то компанія "АртМодуль груп" виробляє і монтує скляні вітрини в базовій комплектації, а також проектує унікальне виставкове обладнання та оригінальні вітрини для торгівлі.

Скляні вітрини "АртМодуль Груп" - це довговічні конструкції з міцного скла, з каркасом з дерева, металу та інших матеріалів, які служать для того, щоб показати товар покупцеві з усіх вигідних ракурсів.

Стіл в магазині або в його офісі призначений для створення зручної зони роботи з клієнтом. За формою робочі столи бувають прямі, кутові, радіусні, або будь-який інший довільної форми, яка необхідна замовнику.

Робочі столи можуть бути як одно-, так і дворівневими (зона роботи з клієнтом н = 1000-1150 мм і зона роботи персоналу Н = 750-900 мм). зазвичай вони обладнані ящиками, полицями, тумбами, вітринами для аксесуарів і багатьма іншими «зручностями».

Матеріали виконання робочих столів і стійок ресепшн - ДСП, МДФ, метал, пластик. Додатково може бути використана підсвічування як деяких елементів столу, так і зони роботи персоналу.

Кожен торговий острів є особливим і унікальним, тому що проектується з урахуванням специфіки продажу товару, інтер'єру та вимог кожної окремо взятої торгової точки. У складі такого "острова" можуть бути використані як вітрини і прилавки, так і будь-які інші види обладнання індивідуального дизайну.

Для зручності роботи "острів" завжди обладнується всілякими ящиками, полицями, виїзними тумбами та іншими «зручностями». За формою торгові острови можуть бути як прямокутними так і будь-якої довільної форми.

Стандартні матеріали виконання-ДСП, МДФ, метал, пластик, скло. Додатково може бути використана підсвічування самих різних типів.

Фахівці "Арт-Модуль" готові не тільки запропонувати вам вже наявні варіанти виконання торгових островів, а й втілити в життя ВАШІ найкреативніші ідеї та бачення.

Експозиційні (виставкові) системи "АртМодуль груп" (експопанель Дніпро) призначаються для магазинів будь-яких площ. Конструкції таких систем можуть кріпитися до стін, бути окремо стоять стелажами або розміщуватися в будь-якому місці вашої торгової площі в якості стендів. Сучасні модульні системи за допомогою універсальних і практичних елементів дозволяють створити функціональне торгове обладнання під замовлення.

Наші модулі використовується в тих місцях, де необхідна легкість в зміні експозиції. Це найвдаліше рішення для відділів іграшок, спорттоварів, готового одягу, нижньої білизни, а також взуттєвих, галантерейних та інших подібних товарів, які мають невелику вагу. Основним елементом таких модулів є експопанелі (панель з плити ДСП або МДФ) з врізаними в них алюмінієвими профілями із середнім кроком в 15 см, на яких закріплюються кронштейни, гачки і полки.

Якщо вам необхідно зробити економпанелі під замовлення, то всі наші настінні конструкції можна доповнити перфорованими шинами, гратами, дзеркалами, підсвічуванням, полками з ДСП, МДФ, склом і навіть рекламними щитами з підсвічуванням.

Використовуються експопанелі як для настінного монтажу, так і для виготовлення стендів по центру магазинів.