Обладнання для магазину косметики
Получить бесплатную консультацию
Этапы работы
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - виміри. Розробка первинного проекту.
Креслення, візуалізація Креслення, візуалізація На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 300 грн,  Візуалізація проекту - від 300 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 35 грн поверх (при наявності ліфта).
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Обладнання для магазину косметики

В сфері продажів презентація товару має особливе значення. Якщо ви хочете, щоб клієнти звертали увагу на вашу продукцію, тоді варто приділити увагу правильно підбору торгового обладнання. В магазині косметики меблі відіграє важливу роль: вітрини і прилавки дозволяють розглянути варіанти і вибрати кращу косметику. Компанія «АртМодуль Груп» проетирует і виготовляє, монтує торгівельне обладнання для магазинів косметики в Дніпрі і по всій Україні. Наше обладнання встановлення в таких торгових центрах, як Будинок Торгівлі, Сонячна Галерея, Пасаж, Мост-Сіті, Мегамолл і багатьох інших.

Як вибрати меблі для магазину косметики

При підборі виставкового торгового обладнання для магазинів, які спеціалізуються на продажу косметичних засобів, варто звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд меблів, а й на її функціональність.  Найчастіше наші клієнти вибирають обладнання таких типів:

  • торгові вітрини для косметики – акуратні шафи з полицями. Самі шафи зазвичай робляться їх ЛДСП, а двері і полиці – з скла. Товар розміщується за скляними дверцятами, що закриваються на замок, для зручності можна використовувати замків під один ключ. Задня стінка презентабельно виглядає з дзеркала, яка збільшує візуальний простір і додає світло;
  • торгові прилавки – обладнання, за допомогою якого можна візуально розділити зони покупців від зони продавців. Дозволяють розташувати товар на рівні очей покупця. Зазвичай також виготовляються чи ЛДСП і скла; Кріплення скла можна проводити за допомогою УФ-склеювання або спеціальною кріпильної фурнітури
  • бренд зона – спеціальний стелаж з дзеркалом, присвячений конкретного бренду-виробника. Дозволяє забезпечити яскраву презентацію товару;
  • пристінні вітрини і стелажі – обладнання, що розміщується вздовж стін магазину. Дозволяє розташувати велику кількість товару. Може розміщуватися як в зоні покупців, так і в зоні продавців. Нижня частина вітрин зазвичай робиться закритою для накопичення товару.
  • острівні вітрини для косметики – обладнання, яке може бути розташоване в будь-якій частині торгового залу. Завдяки тому, що товар розміщується з усіх боків основний вітрини, покупцеві зручно розглядати косметику;
  • ресепшен – стійка для привітання покупців, також на ресепшені розташовується каса і робоче місце адміністратора.
  • Экспопанели , перфорація які доповнюються гачками для навішування продукції

Крім ЛДСП і скла при створенні меблів для магазину косметики ми використовуємо такі матеріали, як МДФ, алюмінієвий профіль, нержавіюча труба, профільна труба, шпон, композит. Вітрини в магазині косметики доповнюються світлодіодним підсвічуванням, що дозволяє краще вивчити товар, і фурнітурою Hafele.

Як замовити меблі для магазину косметики

Щоб замовити торгове обладнання для магазину косметики, вам достатньо написати нам по електронній пошті або подзвонити. Ви можете замовити розробку індивідуального дизайн-проекту виготовлення торгового обладнання у відповідності з особливостями вашого магазину.