Обладнання для магазину косметики
Получить бесплатную консультацию
Етапи роботи
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - заміри. Розробка первинного проекту. На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 400 грн,  Візуалізація проекту - від 500 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 200 грн поверх (при наявності ліфта).
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Обладнання для магазину косметики

В сфері продажів презентація товару має особливе значення. Якщо ви хочете, щоб клієнти звертали увагу на вашу продукцію, тоді варто приділити увагу правильно підбору торгового обладнання. В магазині косметики меблі відіграє важливу роль: вітрини і прилавки дозволяють розглянути варіанти і вибрати кращу косметику. Компанія «АртМодуль Груп» проетирует і виготовляє, монтує торгівельне обладнання для магазинів косметики в Дніпрі і по всій Україні. Наше обладнання встановлення в таких торгових центрах, як Будинок Торгівлі, Сонячна Галерея, Пасаж, Мост-Сіті, Мегамолл і багатьох інших.

Як вибрати меблі для магазину косметики

При підборі виставкового торгового обладнання для магазинів, які спеціалізуються на продажу косметичних засобів, варто звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд меблів, а й на її функціональність.  Найчастіше наші клієнти вибирають обладнання таких типів:

  • торгові вітрини для косметики – акуратні шафи з полицями. Самі шафи зазвичай робляться їх ЛДСП, а двері і полиці – з скла. Товар розміщується за скляними дверцятами, що закриваються на замок, для зручності можна використовувати замків під один ключ. Задня стінка презентабельно виглядає з дзеркала, яка збільшує візуальний простір і додає світло;
  • торгові прилавки – обладнання, за допомогою якого можна візуально розділити зони покупців від зони продавців. Дозволяють розташувати товар на рівні очей покупця. Зазвичай також виготовляються чи ЛДСП і скла; Кріплення скла можна проводити за допомогою УФ-склеювання або спеціальною кріпильної фурнітури
  • бренд зона – спеціальний стелаж з дзеркалом, присвячений конкретного бренду-виробника. Дозволяє забезпечити яскраву презентацію товару;
  • пристінні вітрини і стелажі – обладнання, що розміщується вздовж стін магазину. Дозволяє розташувати велику кількість товару. Може розміщуватися як в зоні покупців, так і в зоні продавців. Нижня частина вітрин зазвичай робиться закритою для накопичення товару.
  • острівні вітрини для косметики – обладнання, яке може бути розташоване в будь-якій частині торгового залу. Завдяки тому, що товар розміщується з усіх боків основний вітрини, покупцеві зручно розглядати косметику;
  • ресепшен – стійка для привітання покупців, також на ресепшені розташовується каса і робоче місце адміністратора.
  • Экспопанели , перфорація які доповнюються гачками для навішування продукції

Крім ЛДСП і скла при створенні меблів для магазину косметики ми використовуємо такі матеріали, як МДФ, алюмінієвий профіль, нержавіюча труба, профільна труба, шпон, композит. Вітрини в магазині косметики доповнюються світлодіодним підсвічуванням, що дозволяє краще вивчити товар, і фурнітурою Hafele.

Як замовити меблі для магазину косметики

Щоб замовити послуги дизайну та проектуання торгового обладнання для магазину косметики, вам достатньо написати нам по електронній пошті або подзвонити. Ви можете замовити розробку індивідуального дизайн-проекту виготовлення торгового обладнання у відповідності з особливостями вашого магазину.