Обладнання для книжкових магазинів
Получить бесплатную консультацию
Етапи роботи
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - заміри. Розробка первинного проекту. На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 400 грн,  Візуалізація проекту - від 500 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 200 грн поверх (при наявності ліфта).
Приклади наших робіт
Книжковий магазин місто Дніпро
Показати більше
Згорнути
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Обладнання для книжкових магазинів

Книги – це справжні символи, що нагадують сімейні реліквії з унікальною історією. Щоб покупець зміг гідно оцінити той чи інший шедевр літератури, варто підібрати відповідне обладнання для презентації. Наша компанія «АртМодуль Груп» займається продажем меблів для книжкових магазинів в Дніпрі і по всій Україні. Ми не тільки продаємо торгове обладнання, але і займаємося розробкою і виробництвом. Обладнання нашого виробництва представлено у багатьох великих торгових центрах, наприклад, в Мост-сіті, ДАФІ, Наша Правда, Аполло, Караван, Порт Сіті,

Як вибрати меблі для книжкового магазину

При виборі меблів для книжкового магазину потрібно орієнтуватися на потреби покупців, так і на комфорт співробітників. У книжкових магазинах часто проводяться презентації книжок і зустрічі з письменниками, що теж слід врахувати при створенні проекту і важливу роль грає площа магазину, щоб краще все розмістити ми можемо підготувати для Вас дизайн проект. Найчастіше для книжкових магазинів вибирають обладнання такого типу:

  1. Стелажі. На стелажах зручно розташувати товар таким чином, щоб у відвідувачів магазину був доступ до будь-якої необхідної книзі. Стелажі можуть бути розташовані паралельно один одному, так і уздовж стін. Полиці для кращого огляду продукції стелажах можна розташовувати як горизонтально, так і під кутом 45 градусів для кращого огляду продукції.   В низу стелажів можна встановити закритий накопичувач для складування продукції.
  2. Острівні конструкції. Зараз цей тип обладнання користується в книжкових магазинах великою популярністю. Торговий острівець може бути розташований у будь-якій частині магазину, тому покупець легко зможе підійти і знайти потрібну йому книгу. На торгових острівцях книги розташовуються на рівні очей людини, що дозволяє краще розглянути товар.
  3. Навісні полиці. Подібні полиці прикріплюються до стін по всьому периметру торгового залу їх можна закрити скляними дверима з замком. На них можна розташувати різний товар, не займаючи при цьому багато простору.  
  4. Шафа для документів. Така шафа підійде для того, щоб розташувати на ньому папки або різну канцелярію, яка часто продається в книжкових магазинах.
  5. Буклетниці і промо-стійки. Будь-які рекламні буклети і друковану продукцію (газети, журнали, листівки, конверти) найкраще розкласти саме на промостойках. Так буклети гарантовано привернуть увагу відвідувачів магазину. Буклетниці і промо-стійки можуть бути  як  настінні так і окремо стоять.
  6. Офісний стіл, кутовий стіл, прямий стіл. Різні столи будуть доречно виглядати в книжковому магазині: з їх допомогою можна організувати невеликий читальний зал або місце для ознайомлення з пропонованою продукцією (щоб відвідувачі не заважали один одному, встановіть офісні перегородки) або місце для проведення презентацій нових книг. Якщо захочете обладнати місце для зручного користування комп'ютером, додатково докупите підставку під системний блок і мобільну тумбу для зберігання дрібниць.

Для створення меблів для книжкового магазину ми використовуємо такі матеріали, як ЛДСП, МДФ, скло, дзеркало, пластик, алюмінієвий профіль, профільна труба, нержавіюча труба, шпон, композит, світлодіодна підсвітка, фурнітура Hafele.

Як замовити меблі для книжкового магазину

В компанії «АртМодуль» ви можете купити будь-які послуги дизайну торгового обладнання для книжкового магазину. Ми з радістю втілимо всі ваші побажання в життя. Також ми можемо обговорити всі деталі при особистій зустрічі в Дніпрі або відправити нам запит. Офіс компанії «АртМодуль Груп» знаходиться за адресою р. Дніпро пр. Нигояна 31 (49064, Дніпропетровська обл.).