Кавові островки
Получить бесплатную консультацию
Етапи роботи
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - заміри. Розробка первинного проекту. На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 400 грн,  Візуалізація проекту - від 500 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 200 грн поверх (при наявності ліфта).
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Устаткування для кавових острівців

Кавовий острівець

Кави - це один з напоїв, які завоювали весь світ! Каву можна зустріти скрізь - і в ресторані, і в кафе-барі, і вдома, і навіть на вулиці!

У кожної країни є свої, унікальні рецепти кави. Доповнюється це різними традиціями процесу приготування та вживання. Можна вибрати будь-який з них!

Кавова стійка в торгівельному центрі

Торгово-розважальний центр - гарне місце для організації невеликого бізнесу, що надає послуги гарячої чашки кави. Відвідувачів буде вабити аромат мелених зерен і аромат звареної кави. Так і хочеться замовити філіжанку цього напою. Враховуючи щоденний великий потік відвідувачів, нескладно підрахувати, що при правильному розміщенні та відповідному зовнішньому вигляді кави-точки - клієнти будуть задоволені і прибуток буде хороша.

Особливості кавовій точки в торговому центрі

 • Невелика площа. Оренда коштує дорого, тому мала площа  - основна мета при проектуванні стійки.
 • Ефективне та ергономічне розташування робочих зон. Невеликі розміри острівця - це не синонім тісноти, все має стояти на своїх місцях, бути доступним і зручним.

Торговельне обладнання під замовлення у вигляді острівця привертає увагу передусім зовнішнім виглядом, завершеністю і вузьким напрямком послуг - кава.

Матеріали для виготовлення кави-острівця

Кави-острівець (Coffee Point) складається з:

 1. Лицьовій частині
 2. Внутрішньої частини
 3. Стільниць

Лицьова частина - це вся зовнішня декоративна обробка. Найчастіше представлена ЛДСП, але може містити елементи фарбованого МДФ, пластику, освітлювальні панелі (лайтбокси та світлові короби) і т. д.

Внутрішня частина - це шафи, полиці, стоєві та інші елементи, які є каркасом усього острівця. Найбільш доцільно робити з ЛДСП, підібравши забарвлення.

Стільниці - верхній рівень - це "барна", або клієнтська, стільниця. Вона неширока і призначена у більшості випадків для поділу клієнта і бармена. Нижній рівень є "технічним" - на ньому відбуваються всі операції з кавою і обладнанням. Слід знати, що ДСП розбухає при попаданні води всередину. Тому для стільниць вкрай корисні вологостійкі стільниці, які виготовляються з відповідного ДСП, акрилового пластику або кварцових поверхонь.

Що потрібно знати для того, щоб замовити кавову стійку

 • Габаритні розміри майбутнього острівця
 • Розміри і список передбачуваної техніки та обладнання
 • чи Будуть додаткові аксесуари: вітрини для солодощів, стільці для відвідувачів, касові та інші апарати

Все інше зробимо ми.

Скористайтесь нашими послугами, в список яких входять:

на стадії розробки кавовій стійки:

 • проектування
 • консультація та інформаційний супровід
 • створення технічної документації, ескізів з розмірами і описами
 • 3D-візуалізація

на стадії реалізації:

 • виготовлення торгового обладнання
 • доставка
 • монтаж, включаючи електрику, освітлення, лайтбокси і т. д.
 • гарантійне обслуговування

Ми працюємо по Дніпропетровській області ( Павлоград, Кривий Ріг, Нікополь та др.) та по всій Україні!