Кавові островки
Получить бесплатную консультацию
Этапы работы
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - виміри. Розробка первинного проекту.
Креслення, візуалізація Креслення, візуалізація На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Кавові островки

 

Кавовий острівець

Кави - це один з напоїв, які завоювали весь світ! Каву можна зустріти скрізь - і в ресторані, і в кафе-барі, і вдома, і навіть на вулиці!

У кожної країни є свої, унікальні рецепти кави. Доповнюється це різними традиціями процесу приготування та вживання. Можна вибрати будь-який з них!

Кавова стійка в торгівельному центрі

Торгово-розважальний центр - гарне місце для організації невеликого бізнесу, що надає послуги гарячої чашки кави. Відвідувачів буде вабити аромат мелених зерен і аромат звареної кави. Так і хочеться замовити філіжанку цього напою. Враховуючи щоденний великий потік відвідувачів, нескладно підрахувати, що при правильному розміщенні та відповідному зовнішньому вигляді кави-точки - клієнти будуть задоволені і прибуток буде хороша.

Особливості кавовій точки в торговому центрі

 • Невелика площа. Оренда коштує дорого, тому мала площа  - основна мета при проектуванні стійки.
 • Ефективне та ергономічне розташування робочих зон. Невеликі розміри острівця - це не синонім тісноти, все має стояти на своїх місцях, бути доступним і зручним.

Торговельне обладнання у вигляді острівця привертає увагу передусім зовнішнім виглядом, завершеністю і вузьким напрямком послуг - кава.

Матеріали для виготовлення кави-острівця

Кави-острівець (Coffee Point) складається з:

 1. Лицьовій частині
 2. Внутрішньої частини
 3. Стільниць

Лицьова частина - це вся зовнішня декоративна обробка. Найчастіше представлена ЛДСП, але може містити елементи фарбованого МДФ, пластику, освітлювальні панелі (лайтбокси та світлові короби) і т. д.

Внутрішня частина - це шафи, полиці, стоєві та інші елементи, які є каркасом усього острівця. Найбільш доцільно робити з ЛДСП, підібравши забарвлення.

Стільниці - верхній рівень - це "барна", або клієнтська, стільниця. Вона неширока і призначена у більшості випадків для поділу клієнта і бармена. Нижній рівень є "технічним" - на ньому відбуваються всі операції з кавою і обладнанням. Слід знати, що ДСП розбухає при попаданні води всередину. Тому для стільниць вкрай корисні вологостійкі стільниці, які виготовляються з відповідного ДСП, акрилового пластику або кварцових поверхонь.

Що потрібно знати для того, щоб замовити кавову стійку

 • Габаритні розміри майбутнього острівця
 • Розміри і список передбачуваної техніки та обладнання
 • чи Будуть додаткові аксесуари: вітрини для солодощів, стільці для відвідувачів, касові та інші апарати

Все інше зробимо ми.

Скористайтесь нашими послугами, в список яких входять:

на стадії розробки кавовій стійки:

 • проектування
 • консультація та інформаційний супровід
 • створення технічної документації, ескізів з розмірами і описами
 • 3D-візуалізація

на стадії реалізації:

 • виготовлення торгового обладнання
 • доставка
 • монтаж, включаючи електрику, освітлення, лайтбокси і т. д.
 • гарантійне обслуговування

Подивитися на зразки матеріалів і замовити каву-острівець Ви можете в офісі за адресою: р. Дніпро, пр. Сергія Нигояна, 31.

Ми працюємо по Дніпропетровській області (Дніпродзержинськ, Павлоград, Кривий Ріг, Нікополь) та по всій Україні!