Обладнання для ломбардів
Получить бесплатную консультацию
Етапи роботи
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - виміри. Розробка первинного проекту.
Креслення, візуалізація Креслення, візуалізація На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 300 грн,  Візуалізація проекту - від 300 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 35 грн поверх (при наявності ліфта).
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Обладнання для ломбардів

Де і як вигідно замовити обладнання для ломбарду Дніпро

Все обладнання, яке ви знайдете в нашому багатому асортименті, допоможе раціонально використовувати торгові площі і максимально вигідно демонструвати свій товар. Вибір обладнання - дуже відповідальна справа, так як його правильний підбір дозволить не тільки вигідно відрізнятися від конкурентів, але і значно підвищити рівень продажів.

Для оформлення замовлення на необхідне вам обладнання просто зателефонуйте за телефонами (068) 218-15-45 або (095) 091-85-67. Також ви можете надіслати нам запит за e-mail: artmodulmebel@gmail.com або звернутися в наш офіс, який знаходиться на проспекті р. Дніпро , пр. Нигояна 31.

Ми обов'язково підберемо все саме підходяще саме для вашого ломбарду, а також зможемо розробити індивідуальний дизайн-проект і виготовити все необхідне саме для вашої торгової точки і здійснити пересилання або монтаж в будь-якому місті України таких як Харків, Київ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Павлоград, Полтава, Кам'янське та багато інших. При цьому озвучена на всі вибране торгове обладнання для ломбарду ціна вас дуже приємно здивує!