Обладнання для ломбардів
Получить бесплатную консультацию
Етапи роботи
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - заміри. Розробка первинного проекту. На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 400 грн,  Візуалізація проекту - від 500 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 200 грн поверх (при наявності ліфта).
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Обладнання для ломбардів

Традиційно меблі для ломбарду включає в себе вітрини, прилавки, стелажі, Стійки ресепшн, економпанелі, столи для операторів і касові зони, навісне обладнання, демонстраційні стенди.

  • Ресепшн (стійка адміністратора)

В наші дні ресепшн - це невід'ємна частина будь-якої солідної організації, яка підкреслює її оригінальність. Вони являють собою ділянку спеціального меблевого обладнання, призначеного для звернень клієнтів.

У більшості випадків стійка розташована при вході в приміщення, щоб створити уявлення про солідність і надійність компанії. Хороші враження відвідувачів (як правило) повинні формуватися від оригінального оформлення та дизайну, які матиме таке ломбард обладнання. Дуже часто його називають ще»стійка адміністратора".

  • Касові зони (бокси)

Щоб забезпечити максимальний комфорт при здійсненні оплати за придбаний товар в ломбардах встановлюють таке спеціальне обладнання, як касові зони. Це висококласне обладнання призначене для розрахунково-касової системи в торгових точках різних форматів. Кожен окремо взятий касовий бокс може мати різні робочі зони і проводиться з використанням високоякісних комплектуючих і матеріалів.

Перед замовленням даного обладнання слід враховувати, що Касова зона для ломбарду повинна мати найбільш підходящу для вас конфігурацію, так як існують зали, де основна частина площі оснащена обладнанням для викладки продукції, а ось для пристрою касового апарату місця може виявитися занадто мало.

  • Прилавок

Прилавки-важливий елемент торгового обладнання. Вони являють собою закритий спереду стіл, який розміщується уздовж стіни торгового приміщення з доступом для продавців ззаду, для більшого ефекту обладнуються світлодіодним підсвічуванням, дзеркалами, які підкреслюють продукцію і збільшують візуальний простір. Бувають прилавки для ломбарду як закритого типу (столи для видачі) де можна зберігати різні цінності клієнтів, так і з заскленою передньою частиною, що поєднують в собі функції вітрини. Із зовнішнього боку до прилавків часто прикріплюють полки, куди споживачі можуть прикладати свою ручну поклажу.

  • Экспопанели (економпанелі)

Перед власником кожної торгової компанії рано чи пізно постає проблема - як заощадити торгову площу і отримати в результаті максимально можливий виставковий простір, щоб весь пропонований асортимент товарів був доступний покупцеві. Вирішити цю проблему можна різними способами, але найбільш оптимальний шлях - використовувати економпанелі.

Дане торгове обладнання має масу переваг перед стандартним. Досить сказати, що воно призначене для установки на стіни і оснащується масою додаткових аксесуарів (підвісні Вішалки, полиці, кронштейни та інші пристосування), які розширюють сферу використання економ-панелей практично до нескінченності.

  • Вітрина

У сфері обладнання для магазинів торгова вітрина являє собою повністю або частково засклена шафа з середньою висотою 2100 мм.основне призначення скляної вітрини - презентація товару потенційному клієнту. Глибина вітрини в більшості випадків становить 300-400 мм.Каркас шафи виготовляється з металевого алюмінієвого профілю або ДСП. В середині вітрина зазвичай обладнана полицями, краще зі скла. Нижні тумби (Накопичувачі) висотою близько 500-600 мм відводяться для утримання додаткових одиниць товару.

Торгова вітрина для ломбарду-відмінне рішення для зберігання і представлення товару Покупцеві. Цей елемент обмежує небажаний фізичний доступ до продукції. Такі меблі можуть бути з розсувними або орними скляними дверима, які закриваються на замок, який для зручності можна обладнати універсальним майстер ключем. Головною відмінною рисою таких торгових вітрин є прозора, але закрита для клієнта Демонстраційна зона викладки.

  • Стелаж

Торгові стелажі-спеціальне обладнання для зберігання і демонстрації різних товарів. Конструкція стелажів складається з поличок, закріплених на стійках за допомогою спеціальних кронштейнів. Головне призначення торгових стелажів-оптимізація простору торгового залу і зручний доступ покупців до необхідного товару.

Використовуючи наші стелажі для ломбарду, ви зможете укомплектувати зал, економлячи при цьому площу приміщення. Продукція буде зручно розташована для огляду і доступна для придбання. Адже крім якості товару, покупців приваблює і його вдале розташування.

Стелажі з ДСП відрізняються сучасним презентабельним дизайном, вони легко вписуються в інтер'єр магазину і вигідно презентують будь-який товар.

Де і як вигідно замовити обладнання для ломбарду Дніпро

Все обладнання, яке ви знайдете в нашому багатому асортименті, допоможе раціонально використовувати торгові площі і максимально вигідно демонструвати свій товар. Вибір обладнання - дуже відповідальна справа, так як його правильний підбір дозволить не тільки вигідно відрізнятися від конкурентів, але і значно підвищити рівень продажів.

Ми обов'язково підберемо все найкраще саме для вашого ломбарду, а також зможемо розробити індивідуальний дизайн-проект обладнання і виготовити все необхідне саме для вашої торгової точки і здійснити пересилку або монтаж в будь-якому місті України таких як Харків, Київ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Павлоград, Полтава, Кам'янське та багато інших. При цьому озвучена на все вибране торгове обладнання для ломбарду ціна вас дуже приємно здивує!