Дизайн й проектування аптек
Получить бесплатную консультацию
Этапы работы
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - виміри. Розробка первинного проекту.
Креслення, візуалізація Креслення, візуалізація На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 300 грн,  Візуалізація проекту - від 300 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 35 грн поверх (при наявності ліфта).
Видеообзор
Примеры наших работ
Медтехніка Івано-Франківськ

 

Торгове обладнання для магазину» Медтехніка " в Івано-Франківську

Меблі для аптек ділиться на спеціалізовану і демонстраційну. Перша призначена для зберігання лікарських засобів, БАДів, виробів медичного призначення і т.д., а остання передбачає розміщення і презентацію всього асортименту. Торгові аптечні меблі повинна бути виготовлена з високоякісних сертифікованих матеріалів, відповідати санітарно-гігієнічним вимогам. Можна купити обладнання для аптек вже готове, а можна замовити індивідуальне виготовлення. В останньому випадку на етапі проектування враховуються особливості приміщень — Ніш, стін, дверей і т.д., щоб все було в точності підігнано. Саме таке торгове обладнання для аптек компанія "АртМодуль груп" представила для магазину "Медтехніка" в Івано-Франківську.

Надійна і функціональна меблі для аптек

У проекті передбачена торгові аптечні меблі з відкритою і закритою викладкою. Перший варіант, як правило, застосовується для виробів особистої гігієни, дитячого харчування, косметичних продуктів, медичного обладнання. Такі групи товарів логічно розміщувати в центрі торгового залу на стелажах для аптек, спеціальних стійках, економпанелях, столах. Закрита вкладка призначена для обмеження доступу відвідувачів до лікарських препаратів. Для цього доцільно було замовити шафи для аптеки.

З метою проведення касових операцій передбачена спеціально обладнана зона. А для економії торгового простору, забезпечення вільного переміщення по залу установка шаф-стелажів аптечних з накопичувачем і ящиками, а також вітрин скляних для аптеки проведена вздовж стіни.

Для меблевих конструкцій з відкритою викладкою застосовані полки зі скла. А ось закриті шафи для складування лікарських засобів виконані з ЛДСП. Останній виступає практичним матеріалом, що сприяє підтримці потрібного для збереження препаратів мікроклімату, що відрізняється стійкістю до впливу миючих засобів, а також різних механічних пошкоджень. Також передбачені в якості торгового обладнання для аптек стенди з інформаційними матеріалами.

Представлена для магазину "Медтехніка" в Івано-Франківську меблі для аптек володіє наступними перевагами:

 • естетичністю і зручністю;
 • надійністю і функціональністю;
 • ергономічністю і довговічністю;
 • можливістю швидкої санобробки.

Крім того, купити обладнання для аптек без додаткових переплат можна за доступною вартості в компанії "АртМодуль груп".

Вигідно купити торгове обладнання для аптек під замовлення

Вітрини скляні для аптеки, стелажі, відокремлена зона для розміщення касира, прилавки для медикаментів і компактні стійки, прекрасно доповнюють внутрішнє оформлення магазину. Однак, це ще не весь перелік торгових аптечних меблів, реалізованої компанією під замовлення. Після підписання договору наші дизайнери, з метою раціонального використання вільного простору, допомагають правильно розподілити робочі зони, адже деякі приміщення мають нестандартні розміри, складне архітектурне втілення, значна кількість вікон, різноманітних Ніш та інші особливості.

Потім готують загальний проект планування меблів для аптек. Потім узгодять із замовником, щоб аптечне оснащення було зручним і привабливим для відвідувачів. Купити торгове обладнання для аптек під замовлення досить вигідно. Виготовлення за проектом, розробленим в індивідуальному порядку, значно економить сили і час на підбір відповідних конструкцій.

 

 

Показать больше
Згорнути
Аптека Дніпро

 

Аптека Дніпро

Аптечне обладнання повинно забезпечити не тільки зручність розташування товару для відвідувача, а й створити сприятливі умови для безпечного зберігання лікарських засобів з урахуванням їх фізичних, хімічних, токсикологічних та інших властивостей. Проектування аптеки передбачає розробку її концепції та індивідуального оформлення приміщень, беручи до уваги технічні особливості, планування і загальний стиль.

Пред'являються вимоги до обладнання аптеки

Аптечні меблі виконується згідно стандартів діючої нормативної документації. Створюватися обладнання для аптеки з урахуванням вимог до безпеки, гігієнічності та якості подібної продукції. Береться до уваги при виробництві аптечних шаф-стелажів і скляних вітрин забезпечення ними наступних параметрів:

 • ідеальних умов зберігання медикаментів, БАДів і виробів медичного призначення з урахуванням особливостей кожної продукції;
 • збереження рецептурно контрольованих фармацевтичних препаратів;
 • наявності привабливого для клієнта зовнішнього вигляду;
 • надійності і зносостійкості фурнітури, матеріалів виготовлення;
 • зручності експлуатації та санітарної обробки приміщень;
 • дотримання діючих стандартів державного контролю (пожежної інспекції, санітарно-епідеміологічної служби тощо).

Оснащення відповідає всім необхідним вимогам, якщо замовити меблі для аптеки з індивідуальним проектуванням і виготовленням конструкцій. Надається повний спектр послуг - від узгодження створеного проекту до його кінцевого монтажу на території замовника.

Основне оснащення аптечного пункту

Для якісного обладнання аптеки створюватися аптечні скляні вітрини, шафи-стелажі з встановленими рубрикаторами для презентації та складування лікарських препаратів, у тому числі психотропних та наркотичних. Приміщення оснащувалися холодильниками з метою дотримання необхідного температурного режиму зберігання ліків.

Обладнувалися касові прилавки, відкриті і закриті аптечні вітрини, з висувними ящиками і без них. Організовані в аптечному пункті робітники місця для консультантів і касирів з вільним доступом до необхідного товару.

Оснащення аптечного пункту також включає висувними накопичувачами з замками з універсальним майстер ключем, є повітряно-крапельний бар'єр з акрилу, який конструктивно виконаний таким чином, що зверху можлива і викладка товару.

Передбачена на аптечних скляних вітринах і шафах світлодіодне підсвічування з алюмінієвим профілем, що дозволяє вигідно представити необхідну продукцію. Конструктив аптеки виконаний з ЛДСП в помаранчевих і білих кольорах і скла з полірованою єврокромкою, застосована якісна Сполучна фурнітура. Кріплення для скла дозволяє легко замінити зіпсовану деталь. Для демонстрації товару також використовується перфорація з гачками для навішування товару.

Переваги меблів для аптеки

 • Ефективне оснащення для правильного розташування і зберігання лікарських препаратів, медичного обладнання
 • Облік токсикологічних, хімічних характеристик речовин входять до складу медикаментів, експлуатаційних умов продукції медичного призначення.
 • Стійкість конструкцій до агресивних миючих і дезінфікуючих засобів, вологи, що спрощує догляд за ними і підтримання чистоти.
 • Обробка меблевих крайок спеціальною стрічкою з ПВХ.
 • Матеріали, використовувані у виробництві аптечного оснащення, не бояться вологи і засобів
 • Тривалий експлуатаційний період виробів при постійному їх використанні.
 • Відповідність чинним вимогам пожежної безпеки, тому труднощів під час перевірок відповідними органами не виникає.
 • Аптечне меблеве оснащення виготовляється таким чином, щоб співробітникам було їм легко користуватися.

Купити аптечне обладнання під замовлення набагато вигідніше, адже виробництво здійснюється лише найбільш необхідних для робіт елементів і конструкцій меблевого оснащення. Створення дизайн-проекту меблів для аптек і якісна його реалізація вступає однією із запорук ефективного функціонування магазинів з продажу медичного обладнання і техніки, аптечних пунктів і мереж. Замовити меблі для аптеки можна з будь-якого міста Маріуполь, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янське, Кривий Ріг, Полтава, Дніпро, Київ так як доставку здійснюємо по всій Україні.

 

Показать больше
Згорнути
Аптека - 1
Показать больше
Згорнути
Аптека-2
Показать больше
Згорнути
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Обладнання для аптек

                                                                                      Меблі для аптеки та магазину медтехніки: проект, переваги та виробництво   

Проект аптеки передбачає розробку концепції та індивідуального дизайну приміщення з урахуванням технічних особливостей, планування, архітектури та стилю. Також береться до уваги корпоративний імідж аптечної мережі. Основний принцип роботи компанії "АртМодуль груп" - створення цілісного, гармонійного торгового залу і складських приміщень для зручної роботи персоналу і комфортних умов клієнтів під час покупки. Дизайн проект меблів і якісна його реалізація-одна із запорук успішної роботи аптечних пунктів, магазинів з продажу медичного обладнання та техніки.

➫ Як створюється проект оформлення аптеки і магазинів медтехніки

Від проекту залежить, як Аптечний пункт сприйматимуть клієнти, що прямо впливає на продажі. Вітрина Демонстраційна в торговий зал - один з важливих маркетингових інструментів. Фахівці компанії продумують розташування меблів, конструкцію до дрібниць, щоб створити приємну атмосферу і спростити комунікацію з клієнтами.

В результаті співпраці з "АртМодуль груп" замовник отримує стильний, функціональний і продуманий зовнішній вигляд аптеки або магазину з продажу медичної техніки. Для отримання ідеального результату робота проводиться в кілька етапів. Вартість дизайн проекту магазину визначати:

 • після виїзду замірника;
 • уточнення обсягу роботи;
 • визначення стилю приміщення.

Основна робота починається після підписання договору та внесення передоплати. Потім розробляється первинний проект з візуалізацією, який узгоджують з клієнтом, при цьому враховуються всі можливі побажання.

➬ Якою має бути аптечна меблі

До аптечного оснащення застосовуються особливі вимоги від дотримання яких залежить безпека співробітників і покупців, а також їх комфорт. Звертаючись в компанію "АртМодуль груп", замовник може бути впевненим у бездоганному виконанні всіх встановлених стандартів.

Для повноцінної роботи аптечних пунктів, а також магазинів з продажу медичного обладнання та техніки, відповідно до вимог державних органів, потрібні наступні меблі:

 • стелаж;
 • вітрина;
 • Рецептурні шафи;
 • Касова зона в аптеці;
 • бокс;
 • холодильна шафа;
 • сейф.

Власне Виробництво меблів дозволяє створити торгове обладнання для розташування і зберігання лікарських препаратів, для аптеки або магазину медтехніки.

Конструкції відрізняються стійкістю до агресивних миючих засобів. Меблеві кромки оброблені торці спеціальною стрічкою з ПВХ. Матеріали, використовувані у виробництві аптечного обладнання, не бояться вологи і дезінфікуючих засобів, що істотно спрощує підтримку чистоти, забезпечує простоту догляду і довговічність виробів при постійному використанні. Автоматизація меблевого виробництва і контроль на всіх його етапах дозволяє компанії створювати конструкції з тривалим експлуатаційним ресурсом для застосування в нормальних і агресивних умовах меблів.

Випускається меблі відповідає вимогам пожежної безпеки, тому не виникає ніяких труднощів під час перевірок відповідними органами. Якість продукції підтверджується сертифікатами на матеріал.

Аптечне меблеве оснащення створюється таким чином, щоб їм було легко користуватися. Всі конструкції ергономічні, без зайвих деталей і небезпечних елементів. Полиці і висувні ящики місткі з міцною фурнітурою, що витримує вагу і постійну експлуатацію виробів.

Планування аптеки, розташування окремих елементів, колір і дизайн меблів створюються не тільки для комфорту працівників, але і для забезпечення привабливого корпоративного іміджу. Сучасний, вишуканий і стильний дизайн приваблює потенційного покупця. Грамотно підібрана і правильно встановлена меблі допомагає розташувати необхідні групи фармацевтичних препаратів і товарів медичного призначення в зоні видимості клієнтів. Також меблеве обладнання забезпечує ефективну організацію зони самообслуговування, дозволяє використовувати будь-які інші маркетингові інструменти для підвищення числа продажів .