Дизайн й проектування аптек
Получить бесплатную консультацию
Этапы работы
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - виміри. Розробка первинного проекту.
Креслення, візуалізація Креслення, візуалізація На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково
Примеры наших работ
Медтехніка Івано-Франківськ
Показать больше
Згорнути
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Оборудование для аптек

 

                                                                                                                                                        Торгове обладнання для аптек

Як правило, аптеки обладнуються пристінними стелажами закритого, відкритого та змішаного типу. Вони мають однаковий дизайн і розташовані по периметру аптеки. Крім пристінних стелажів є ще більш зручні і функціональні, так звані «острови» - окремі елементи, які використовуються для викладки габаритних медичних товарів, дорогого електронного обладнання або специфічної продукції. Незважаючи на те, що аптечні маркети все більше набирають популярність, частина продукції все ж переважно представляти на вітринах, як правило, це дорога або мелкогабаритная продукція, товарний запас якій зберігається за прилавком. Що стосується зони розрахунку, то її оформлення залежить від розмірів приміщення, системи торгівлі, встановленої концепції, у разі якщо це мережа аптек.

   Компанія "Арт-модуль" пропонує торгову меблі для аптек, оснащену скляними або ДСП полицями, внутрішнім підсвічуванням та лайт-боксами (світлові короби з матового оргскла, всередині яких встановлені світильники), з вмістом висувних ящиків для товарного запасу. Ми врахуємо всі побажання замовника і зробимо стелажі максимально задовольняють всі потреби.