Дизайн й проектування аптек
Получить бесплатную консультацию
Етапи роботи
Дизайн-проектування
Знайомство з клієнтом Знайомство з клієнтом Знайомство, виявлення потреби і стилю оформлення приміщення.
Узгодження кошторису Узгодження кошторису Обговорення проекту з клієнтом, согласовуем вартість і обсяг робіт, внесення передоплати та підписання договору.
Заміри, екскізи Заміри, екскізи Виїзд дизайнера на об'єкт - заміри. Розробка первинного проекту. На цьому етапі дизайнер робить робочі креслення і візуалізацію з 2-3 змінами від замовника.
Завершення Завершення Остаточний розрахунок, здача проекту, підписання акту виконаних робіт ☺
Виробництво
Виготовлення та збирання Виготовлення та збирання Виготовлення обладнання відбувається в кілька етапів, після збирають обладнання і упаковують.
Доставка обладнання Доставка обладнання Доставка по місту Дніпро, при замовленні від 5000 грн, здійснюється безкоштовно до під'їзду.
Установка і монтаж обладнання Установка і монтаж обладнання Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи по установці і монтажу торгового обладнання різної складності.
Гарантійне обслуговування Гарантійне обслуговування Поширюються виключно на торгового обладнання без явних механічних пошкоджень, при наявності  документів, що підтверджують придбання товару.
Додатково Додатково Виїзд на заміри - 400 грн,  Візуалізація проекту - від 500 грн, в залежності від складності,  Підйом на поверх від 200 грн поверх (при наявності ліфта).
Приклади наших робіт
Медтехніка Івано-Франківськ

 

Торгове обладнання для магазину» Медтехніка " в Івано-Франківську

Меблі для аптек ділиться на спеціалізовану і демонстраційну. Перша призначена для зберігання лікарських засобів, БАДів, виробів медичного призначення і т.д., а остання передбачає розміщення і презентацію всього асортименту. Торгові аптечні меблі повинна бути виготовлена з високоякісних сертифікованих матеріалів, відповідати санітарно-гігієнічним вимогам. Можна купити обладнання для аптек вже готове, а можна замовити індивідуальне виготовлення. В останньому випадку на етапі проектування враховуються особливості приміщень — Ніш, стін, дверей і т.д., щоб все було в точності підігнано. Саме таке торгове обладнання для аптек компанія "АртМодуль груп" представила для магазину "Медтехніка" в Івано-Франківську.

Надійна і функціональна меблі для аптек

У проекті передбачена торгові аптечні меблі з відкритою і закритою викладкою. Перший варіант, як правило, застосовується для виробів особистої гігієни, дитячого харчування, косметичних продуктів, медичного обладнання. Такі групи товарів логічно розміщувати в центрі торгового залу на стелажах для аптек, спеціальних стійках, економпанелях, столах. Закрита вкладка призначена для обмеження доступу відвідувачів до лікарських препаратів. Для цього доцільно було замовити шафи для аптеки.

З метою проведення касових операцій передбачена спеціально обладнана зона. А для економії торгового простору, забезпечення вільного переміщення по залу установка шаф-стелажів аптечних з накопичувачем і ящиками, а також вітрин скляних для аптеки проведена вздовж стіни.

Для меблевих конструкцій з відкритою викладкою застосовані полки зі скла. А ось закриті шафи для складування лікарських засобів виконані з ЛДСП. Останній виступає практичним матеріалом, що сприяє підтримці потрібного для збереження препаратів мікроклімату, що відрізняється стійкістю до впливу миючих засобів, а також різних механічних пошкоджень. Також передбачені в якості торгового обладнання для аптек стенди з інформаційними матеріалами.

Представлена для магазину "Медтехніка" в Івано-Франківську меблі для аптек володіє наступними перевагами:

 • естетичністю і зручністю;
 • надійністю і функціональністю;
 • ергономічністю і довговічністю;
 • можливістю швидкої санобробки.

Крім того, купити обладнання для аптек без додаткових переплат можна за доступною вартості в компанії "АртМодуль груп".

Вигідно купити торгове обладнання для аптек під замовлення

Вітрини скляні для аптеки, стелажі, відокремлена зона для розміщення касира, прилавки для медикаментів і компактні стійки, прекрасно доповнюють внутрішнє оформлення магазину. Однак, це ще не весь перелік торгових аптечних меблів, реалізованої компанією під замовлення. Після підписання договору наші дизайнери, з метою раціонального використання вільного простору, допомагають правильно розподілити робочі зони, адже деякі приміщення мають нестандартні розміри, складне архітектурне втілення, значна кількість вікон, різноманітних Ніш та інші особливості.

Потім готують загальний проект планування меблів для аптек. Потім узгодять із замовником, щоб аптечне оснащення було зручним і привабливим для відвідувачів. Купити торгове обладнання для аптек під замовлення досить вигідно. Виготовлення за проектом, розробленим в індивідуальному порядку, значно економить сили і час на підбір відповідних конструкцій.

 

 

Показати більше
Згорнути
Аптека Дніпро

 

Аптека Дніпро

Аптечне обладнання повинно забезпечити не тільки зручність розташування товару для відвідувача, а й створити сприятливі умови для безпечного зберігання лікарських засобів з урахуванням їх фізичних, хімічних, токсикологічних та інших властивостей. Проектування аптеки передбачає розробку її концепції та індивідуального оформлення приміщень, беручи до уваги технічні особливості, планування і загальний стиль.

Пред'являються вимоги до обладнання аптеки

Аптечні меблі виконується згідно стандартів діючої нормативної документації. Створюватися обладнання для аптеки з урахуванням вимог до безпеки, гігієнічності та якості подібної продукції. Береться до уваги при виробництві аптечних шаф-стелажів і скляних вітрин забезпечення ними наступних параметрів:

 • ідеальних умов зберігання медикаментів, БАДів і виробів медичного призначення з урахуванням особливостей кожної продукції;
 • збереження рецептурно контрольованих фармацевтичних препаратів;
 • наявності привабливого для клієнта зовнішнього вигляду;
 • надійності і зносостійкості фурнітури, матеріалів виготовлення;
 • зручності експлуатації та санітарної обробки приміщень;
 • дотримання діючих стандартів державного контролю (пожежної інспекції, санітарно-епідеміологічної служби тощо).

Оснащення відповідає всім необхідним вимогам, якщо замовити меблі для аптеки з індивідуальним проектуванням і виготовленням конструкцій. Надається повний спектр послуг - від узгодження створеного проекту до його кінцевого монтажу на території замовника.

Основне оснащення аптечного пункту

Для якісного обладнання аптеки створюватися аптечні скляні вітрини, шафи-стелажі з встановленими рубрикаторами для презентації та складування лікарських препаратів, у тому числі психотропних та наркотичних. Приміщення оснащувалися холодильниками з метою дотримання необхідного температурного режиму зберігання ліків.

Обладнувалися касові прилавки, відкриті і закриті аптечні вітрини, з висувними ящиками і без них. Організовані в аптечному пункті робітники місця для консультантів і касирів з вільним доступом до необхідного товару.

Оснащення аптечного пункту також включає висувними накопичувачами з замками з універсальним майстер ключем, є повітряно-крапельний бар'єр з акрилу, який конструктивно виконаний таким чином, що зверху можлива і викладка товару.

Передбачена на аптечних скляних вітринах і шафах світлодіодне підсвічування з алюмінієвим профілем, що дозволяє вигідно представити необхідну продукцію. Конструктив аптеки виконаний з ЛДСП в помаранчевих і білих кольорах і скла з полірованою єврокромкою, застосована якісна Сполучна фурнітура. Кріплення для скла дозволяє легко замінити зіпсовану деталь. Для демонстрації товару також використовується перфорація з гачками для навішування товару.

Переваги меблів для аптеки

 • Ефективне оснащення для правильного розташування і зберігання лікарських препаратів, медичного обладнання
 • Облік токсикологічних, хімічних характеристик речовин входять до складу медикаментів, експлуатаційних умов продукції медичного призначення.
 • Стійкість конструкцій до агресивних миючих і дезінфікуючих засобів, вологи, що спрощує догляд за ними і підтримання чистоти.
 • Обробка меблевих крайок спеціальною стрічкою з ПВХ.
 • Матеріали, використовувані у виробництві аптечного оснащення, не бояться вологи і засобів
 • Тривалий експлуатаційний період виробів при постійному їх використанні.
 • Відповідність чинним вимогам пожежної безпеки, тому труднощів під час перевірок відповідними органами не виникає.
 • Аптечне меблеве оснащення виготовляється таким чином, щоб співробітникам було їм легко користуватися.

Купити аптечне обладнання під замовлення набагато вигідніше, адже виробництво здійснюється лише найбільш необхідних для робіт елементів і конструкцій меблевого оснащення. Створення дизайн-проекту меблів для аптек і якісна його реалізація вступає однією із запорук ефективного функціонування магазинів з продажу медичного обладнання і техніки, аптечних пунктів і мереж. Замовити меблі для аптеки можна з будь-якого міста Маріуполь, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янське, Кривий Ріг, Полтава, Дніпро, Київ так як доставку здійснюємо по всій Україні.

 

Показати більше
Згорнути
Аптека місто Херсон

 

Торгове обладнання для аптеки у Херсоні

Купити торгове обладнання для аптек за доступними цінами в "АртМодуль груп" - відмінне рішення. У компанії передбачений індивідуальний підхід до кожного клієнта і пропонується великий асортимент для оформлення аптечних приміщень. Зверталися замовники залишаються задоволеними результатом. А в цьому співробітникам компанії допомагають багаторічний досвід, професіоналізм і відповідальність. Пропонується увазі обладнання торгового залу аптеки складських приміщень для комфортної роботи персоналу та зручності покупців під час придбання необхідних товарів.

Початок співпраці з компанією

Діяльність співробітників здійснюється в кілька етапів, основна частина починається після складання і підписання договору з включенням в нього всього переліку послуг, внесення передоплати. При цьому кінцева вартість встановлюється після утонения стилю приміщень, визначення обсягу робіт, проведення вимірів і т. д.

Потім створюється первинний дизайн-проект з візуалізацією зовнішнього вигляду. Він враховує всі можливі побажання клієнта і узгоджується з ним. Стикаючись в роботі з найрізноманітнішими матеріалами, фурнітурою і комплектуючими, наш дизайнер допомагає підібрати найбільш раціональний варіант.

Наступний етап включає безпосередньо виробництво узгодженого комплекту меблів. Це можуть бути скляні вітрини для аптек з полицями і накопичувачами. Грамотна демонстрація товару-успіх в його реалізації. Для фармацевтичних препаратів, що вимагають особливих умов зберігання, передбачаються холодильні вітрини для аптек. Для зручної розкладки продукції і комфорту працюючого персоналу також необхідні аптечні шафи з ящиками і накопичувачами, стелажі з рубрикаторами, Капілярні бар'єри і касові зони, стійки продавця і столи.

Виготовлення безпосередньо меблів проводиться на третьому етапі. Терміни її виробництва залежать від обсягу замовлення і обраного матеріалу. І в останню чергу виконується монтаж створених конструкцій.

Проектування оформлення вітрин для аптеки у Херсоні

На етапі проектування слід передбачити всі найдрібніші деталі. Від оформлення вітрин в аптеці залежить загальне сприйняття клієнтами аптечного закладу, а в результаті і обсяг продажів. У процесі співпраці з "АртМодуль груп" замовник отримує продуманий, стильний і функціональний інтер'єр. Демонстраційні скляні вітрини для аптек виступають одним з важливих маркетингових інструментів. Фахівці компанії створили на об'єкті в місті Херсоні приємну атмосферу для спрощення комунікації з клієнтами, завдяки продуманій конструкції і розташуванню меблевого оснащення.

Перед створенням макета дизайн-проекту спочатку проведено знайомство з приміщеннями, їх виміри. Після цього запропоновані кілька варіантів, як краще встановити торгове обладнання та меблі в аптеці, а після узгодження одного з них, співробітники приступили до основного завдання. Для створення предметів меблів та інших торгових конструкцій застосовувалися якісні матеріали.

Крім зовнішньої привабливості і багатогранності колірного оформлення, оригінальні конструкції виділяються функціональністю і практичністю, адже всі вони з легкістю піддаються санітарно-гігієнічній обробці (миття, протирання, провітрювання).

Всі створені вітрини з полицями для аптеки поділені на спеціальні зони для зручності розкладки товару. Покупець з далека легко може визначити в який бік йому рухатися, завдяки передбаченим у верхній частині вітрин або шаф рубрикаторам. Останні являють собою назву товарної групи або її категорії. Торговельне обладнання для аптеки в Херсоні передбачало наступні:

 • ортопедичні вироби;
 • медтехніку-глюкометри, Стетоскопи, тонометри, інгалятори і т. д.
 • товари для здоров'я;
 • вітаміни і БАДи
 • фітопродукцію і т. д.

Повний цикл виробництва дозволяє гарантувати дотримання стандартів якості та інших встановлених норм на кожному з етапів. А асортимент включає все необхідне аптечне оснащення, що допомагає раціонально організувати торгову площу залу, ефективно використовувати службові та складські приміщення.

 

Показати більше
Згорнути
Аптека - 1

 

Обладнання торгового залу «Аптека-1»

До обладнання торгового залу аптеки застосовуються особливі вимоги, від їх дотримання залежать безпека і зручність для співробітників або Відвідувачів. При зверненні в компанію "АртМодуль груп", замовник може бути впевненим у бездоганному виконанні всіх встановлених стандартів якості по відношенню до аптечного оснащення.

Яка обладнання для аптеки використовується при монтажі

Загальне планування, розташування окремих елементів, кольорове оформлення і дизайн торгових меблів для аптек створюються не тільки для забезпечення комфорту співробітників, але і привабливого корпоративного іміджу. Стильний інтер'єр приваблює потенційного клієнта, а грамотно підібране і раціонально встановлене оснащення допомагає розташувати в зоні видимості покупців необхідні групи фармацевтичних засобів і товарів медичного призначення. Якщо купити меблі для аптек під замовлення у перевіреного виробника, то це дозволить забезпечити зручну організацію зони самообслуговування, застосовуючи спільно з різноманітними маркетинговими інструментами для збільшення числа продажів.

Спектр продукції для здоров'я дуже великий, він вимагає правильного зонування і розкладки. Саме тому при організації монтажу торгового залу обладнанням для аптеки в список потрапили:

 • стелажі-призначені для викладки товару перед касою або в торговому залі, мають безліч різноманітних варіантів обробки і наповнення.
 • вітрини скляні аптечні-основний різновид меблевого оснащення, де розташовується косметика, сезонна продукція і першочергової необхідності, оснащуються підсвічуванням;
 • шафа-стелаж аптечний з ящиками;
 • Капілярні бар'єри і касові зони;
 • холодильні та Рецептурні шафи "картотеки" - для індивідуальних клієнтів, які отримують особливі види ліків;
 • сейфи, полиці, стійки продавця і столи;
 • економпанелі і прилавки аптечні.

Особливості обладнання торгового залу " Аптека-1»

Аптечне меблеве оснащення від "АртМодуль груп" створюється так, щоб його можна було з легкістю використовувати. Всі конструкції виконані багатофункціональними, ергономічними, без зайвих компонентів і небезпечних комплектуючих, з універсальними системами кріплення. Полиці і висувні ящики місткі з міцною фурнітурою, що витримує вагу і постійну експлуатацію.

При проектуванні торгового обладнання для аптеки передбачена його функціональність, раціональне розташування вітрин, стелажів і робочих прилавків, дотримані всі правила по зонуванню, світлодіодна стрічка підкреслює вигідно розташований товар. Меблі виготовлені з якісних сертифікованих матеріалів — компанія співпрацює виключно з перевіреними роками постачальниками. Вироби прослужать не один рік, навіть при найактивнішій експлуатації.

Випускається обладнання відрізняється неповторністю і власним унікальним стилем, при цьому надійно у використанні. Воно стійке до термічних впливів і механічних пошкоджень. Вироби відповідають вимогам пожежної безпеки — в результаті - не виникне труднощів при перевірках відповідних органів, а їх якість підтверджується документально. У процесі співпраці надаються послуги з виміру приміщень, складаються креслення і дизайн-проект, які узгоджуються із замовником.

Купити аптечні шафи і вітрини для аптек під замовлення в «АртМодуль Груп» — це означає створити ефективний цілісний образ з урахуванням побажань клієнта та іміджу фармацевтичної установи.

 

Показати більше
Згорнути
Вам нужен индивидуальный проект

Пригласите нашего дизайнера и он сделает Вам бесплатный замер

Послуги дизайну і проектування обладнання для аптек

Меблі для аптеки та магазину медтехніки: проект, переваги та виробництво

Проект аптеки передбачає розробку концепції та індивідуального дизайну приміщення з урахуванням технічних особливостей, планування, архітектури та стилю. Також береться до уваги корпоративний імідж аптечної мережі. Основний принцип роботи компанії "АртМодуль груп" - створення цілісного, гармонійного торгового залу і складських приміщень для зручної роботи персоналу і комфортних умов клієнтів під час покупки. Дизайн проект меблів і якісна його реалізація-одна із запорук успішної роботи аптечних пунктів, магазинів з продажу медичного обладнання та техніки.

Як створюється проект оформлення аптеки і магазинів медтехніки

Від проекту залежить, як Аптечний пункт сприйматимуть клієнти, що прямо впливає на продажі. Вітрина Демонстраційна в торговий зал - один з важливих маркетингових інструментів. Фахівці компанії продумують розташування меблів, конструкцію до дрібниць, щоб створити приємну атмосферу і спростити комунікацію з клієнтами.

В результаті співпраці з "АртМодуль груп" замовник отримує стильний, функціональний і продуманий зовнішній вигляд аптеки або магазину з продажу медичної техніки. Для отримання ідеального результату робота проводиться в кілька етапів. Вартість дизайн проекту магазину визначати:

 • після виїзду замірника;
 • уточнення обсягу роботи;
 • визначення стилю приміщення.

Основна робота починається після підписання договору та внесення передоплати. Потім розробляється первинний проект з візуалізацією, який узгоджують з клієнтом, при цьому враховуються всі можливі побажання.

Якою має бути аптечна меблі

До аптечного оснащення застосовуються особливі вимоги від дотримання яких залежить безпека співробітників і покупців, а також їх комфорт. Звертаючись в компанію "АртМодуль груп", замовник може бути впевненим у бездоганному виконанні всіх встановлених стандартів.

Для повноцінної роботи аптечних пунктів, а також магазинів з продажу медичного обладнання та техніки, відповідно до вимог державних органів, потрібні наступні меблі:

 • стелаж;
 • вітрина;
 • Рецептурні шафи;
 • Касова зона в аптеці;
 • бокс;
 • холодильна шафа;
 • сейф.

Власне виробництво меблів дозволяє створити торгове обладнання для розташування і зберігання лікарських препаратів, для аптеки або магазину медтехніки.

Конструкції відрізняються стійкістю до агресивних миючих засобів. Меблеві кромки оброблені торці спеціальною стрічкою з ПВХ. Матеріали, використовувані щоб виробляти обладнання для аптеки, не бояться вологи і дезінфікуючих засобів, що істотно спрощує підтримку чистоти, забезпечує простоту догляду і довговічність виробів при постійному використанні. Автоматизація меблевого виробництва і контроль на всіх його етапах дозволяє компанії створювати конструкції з тривалим експлуатаційним ресурсом для застосування в нормальних і агресивних умовах меблів.

Випускається меблі відповідає вимогам пожежної безпеки, тому не виникає ніяких труднощів під час перевірок відповідними органами. Якість продукції підтверджується сертифікатами на матеріал.

Аптечне меблеве оснащення створюється таким чином, щоб їм було легко користуватися. Всі конструкції ергономічні, без зайвих деталей і небезпечних елементів. Полиці і висувні ящики місткі з міцною фурнітурою, що витримує вагу і постійну експлуатацію виробів.

Планування обладнання для торговлі, розташування окремих елементів, колір і дизайн меблів створюються не тільки для комфорту працівників, але і для забезпечення привабливого корпоративного іміджу. Сучасний, вишуканий і стильний дизайн приваблює потенційного покупця. Грамотно підібрана і правильно встановлена меблі допомагає розташувати необхідні групи фармацевтичних препаратів і товарів медичного призначення в зоні видимості клієнтів. Також меблеве обладнання забезпечує ефективну організацію зони самообслуговування, дозволяє використовувати будь-які інші маркетингові інструменти для підвищення числа продажів ☑.