Особливості вибору офісних столів на металокаркасі

Особливості вибору офісних столів на металокаркасі

Зручність і функціональність – найбільш важливі критерії вибору меблів при облаштуванні як офісного приміщення, підприємства, незалежно від сфери його діяльності, так і особистого кабінету в будинку. Практичний металокаркас для столу під замовлення цілком відповідає цим вимогам, завдяки чому вироби і заслужили свою популярність. Металеві меблі лофт і хай-тек ідеально вписується в сучасні Стилі інтер'єру. Лофт столи можуть сміливо застосовуватися для персоналу, керівників, проведення переговорів в конференц-залах, роботи з клієнтами. Можна замовити меблі для офісу в стилі лофт наступних модифікацій: прямі і кутові столи комп'ютерні на металокаркасі або письмові, складні і модульні конструкції, стіл-стелаж з металу. Їх можна застосовувати для поділу робочого простору на функціональні зони або об'єднання у великі групи, бенч-системи. Купити столи на металокаркасі зі стільницею з ЛДСП можна в інтернет-магазині офісних меблів " АртМодуль груп»

Переваги столів на каркасі з металу

  1. Надійність і тривалий експлуатаційний ресурс. Забезпечується за рахунок міцності і здатності металевого каркаса витримувати значні динамічні експлуатаційні навантаження, а також можливості швидкого складання-розбирання, що грає ключову роль при необхідності частих переміщень і переїздів.
  2. Практичність. Не страшні підвищена вологість, хімічний і механічний вплив, відсутня деформація в результаті ударів.
  3. Зручність при експлуатації. Такі столи більш легкі, компактні і мобільні, ніж суцільнометалеві конструкції, що значно спрощує перестановку меблів або її транспортування, а також знижує ступінь впливу на підлогове покриття.
  4. Можливість трансформації. Застосування настільних полиць, приставних тумб, перегородок і екранів, а також регулювання по висоті і куту нахилу підвищують функціональність подібних виробів.
  5. Естетичний зовнішній вигляд. Металеві деталі конструкції виглядають цілком презентабельно, а порошкове фарбування дозволяє захистити їх від корозії і створити фірмовий колір.

Купити металокаркас для столу під замовлення

Можна замість цільної конструкції меблів окремо придбати металокаркас для столу під замовлення і стільницю. Перший виготовляється зі сталевої профільної труби, а зверху розташовуються траверси. Поверх них укладається стільниця. У разі якщо модель суцільнометалева, то траверси приварюються до опор, а якщо розбірна конструкція, то на них додають пластини невеликого розміру, що збільшують жорсткість каркаса.

Особливості столу комп'ютерного на металокаркасі

Виготовляється стіл комп'ютерний на металокаркасі під замовлення в будь-яких розмірах, колірних виконаннях, комплектаціях. Він відмінно буде виглядати в інтер'єрі, виконаному в наступних стилях-хай-тек, лофт, модерн, мінімалізм та інші. Стільниця може мати довжину від 800 мм до 2000 мм.з метою відсутності провисання за її межі проводів від комп'ютерної техніки може монтуватися спеціальний люк.

Також можлива установка підвісних або мобільних тумб на коліщатках під стіл. Системний блок ставлять на полицях біля опори, що підвішуються, або підкатних підставках.

Замовити Металеві меблі для офісу в стилі лофт

Правильно підібраний стіл для офісу значно збільшить продуктивність персоналу. Крім цього, унікальні лофт-столи справлять належне враження на відвідувачів, створюючи сприятливий імідж компанії. Замовити меблі для офісу в стилі лофт можливо за цілком доступною для широкого числа споживачів вартості.

Столи на металлокаркасе купити можна в інтернет-магазині офісних меблів «АртМодуль Груп», або оформити заявку в офісі, розташованому за адресою: р. Дніпро, пр. С. Нигояна, 31. Наші конструктори допоможуть визначитися з вибором моделі, складуть при необхідності індивідуальний дизайн-проект конструкції для виготовлення. А також доставимо готові металеві меблі лофт в будь-який населений пункт України. Найчастіше замовляють стіл на металокаркасі для офісу, колл центру в Харків, Київ, Дніпро, Запоріжжя та інші великі міста.