Стелажі ДСП

Стелажі ДСП

 

Стелажі для магазинів під замовлення. Стандарт і нестандарт

Ми - компанія-виробник, тому ми можемо виготовити стелажі будь-якої ширини, висоти і глибини. Кількість полиць і відстань між ними визначає замовник! Стандарт і нестандарт на вартість не впливає!

Крім стелажів, можливе виготовлення супутньої торгової меблів на замовлення - в єдиному стильовому рішенні.

Чим відрізняються стелажі торгові і складські стелажі?

По суті, вони нічим не відрізняються. Мабуть, єдина відмінність, що торгові стелажі орієнтовані на покупця і на них товар на них розташований максимально привабливо. А значить, вони:

  • Мають невелику глибину полиць  (щоб не нагромаджувати товар).
  • Часто оснащені задньою стінкою під колір корпусу або інтер'єру (а не білою). В острівних випадках задньої стінки може і зовсім не бути.
  • Може мати нижню закриту частину, що пов'язано з психологією сприйняття - найкраще ми помічаємо товар на рівні очей, а на нижні полиці взагалі не можемо поглянути

Торгові стелажі можуть бути виконані з товстої плити ДСП (наприклад, 18 або 25 мм) або зі зрощеного ДСП (товщиною 32 мм) - це популярно серед торгових центрів з обмеженнями на дизайн торгового обладнання.

 

В цей же час, складські стелажі - це ефективне використання простору на складі. На полицях вони мають посилення, а самі полки мають збільшену глибину. Однак, при великому навантаженні на полиці ми рекомендуємо використовувати металеві стелажі.

 

Ціна на стелажі ДСП

Стелажі - це найдорожча торгова меблі, тому тут вартість безпосередньо залежить від кількості матеріалу, використаного в стелажі. Чим більше габаритні розміри стелажу і чим більше кількість полиць - тим вище вартість.

Ще на ціну стелажів впливає колір ЛДСП. У базовій цінової категорії: бук, дуб венге, дуб молочний. А, наприклад, колір "алюміній", "титан", різні однотонні або ексклюзивні деревоподібні декори збільшують вартість стелажа за рахунок більш дорогого ДСП.

 

У нас існують знижки: чим більше торгових одиниць Ви замовите (стелажів, прилавків тощо), тим меншою буде ціна за кожну окрему одиницю.

 

Як замовити стелаж?

  • Під'їхати в офіс (р. Дніпропетровськ, вул. Робоча, 18).
  • Зателефонувати або написати на e-mail.

Попередньо дізнатися вартість стелажів можна за телефоном або e-mail.

Оплата проводиться готівкою, на банківський рахунок або картку будь-яким зручним методом).

 

Для замовників з інших міст

Наш офіс знаходиться в Дніпропетровську, але ми займаємося виготовленням торгового обладнання по всій Україні. Замовити стелажі можна з іншого міста, з доставкою та монтажем. Для цього потрібно: 

  1. Надати розміри або ескіз стелажів (по e-mail або за телефоном)
  2. Узгодити замовлення (по e-mail або за телефоном)
  3. Внести передоплату (будь-яким способом: готівка, банківський рахунок або картка)