Медтехніка Івано-Франківськ

Медтехніка Івано-Франківськ - 1

 

Торгове обладнання для магазину» Медтехніка " в Івано-Франківську

Меблі для аптек ділиться на спеціалізовану і демонстраційну. Перша призначена для зберігання лікарських засобів, БАДів, виробів медичного призначення і т.д., а остання передбачає розміщення і презентацію всього асортименту. Торгові аптечні меблі повинна бути виготовлена з високоякісних сертифікованих матеріалів, відповідати санітарно-гігієнічним вимогам. Можна купити обладнання для аптек вже готове, а можна замовити індивідуальне виготовлення. В останньому випадку на етапі проектування враховуються особливості приміщень — Ніш, стін, дверей і т.д., щоб все було в точності підігнано. Саме таке торгове обладнання для аптек компанія "АртМодуль груп" представила для магазину "Медтехніка" в Івано-Франківську.

Надійна і функціональна меблі для аптек

У проекті передбачена торгові аптечні меблі з відкритою і закритою викладкою. Перший варіант, як правило, застосовується для виробів особистої гігієни, дитячого харчування, косметичних продуктів, медичного обладнання. Такі групи товарів логічно розміщувати в центрі торгового залу на стелажах для аптек, спеціальних стійках, економпанелях, столах. Закрита вкладка призначена для обмеження доступу відвідувачів до лікарських препаратів. Для цього доцільно було замовити шафи для аптеки.

З метою проведення касових операцій передбачена спеціально обладнана зона. А для економії торгового простору, забезпечення вільного переміщення по залу установка шаф-стелажів аптечних з накопичувачем і ящиками, а також вітрин скляних для аптеки проведена вздовж стіни.

Для меблевих конструкцій з відкритою викладкою застосовані полки зі скла. А ось закриті шафи для складування лікарських засобів виконані з ЛДСП. Останній виступає практичним матеріалом, що сприяє підтримці потрібного для збереження препаратів мікроклімату, що відрізняється стійкістю до впливу миючих засобів, а також різних механічних пошкоджень. Також передбачені в якості торгового обладнання для аптек стенди з інформаційними матеріалами.

Представлена для магазину "Медтехніка" в Івано-Франківську меблі для аптек володіє наступними перевагами:

  • естетичністю і зручністю;
  • надійністю і функціональністю;
  • ергономічністю і довговічністю;
  • можливістю швидкої санобробки.

Крім того, купити обладнання для аптек без додаткових переплат можна за доступною вартості в компанії "АртМодуль груп".

Вигідно купити торгове обладнання для аптек під замовлення

Вітрини скляні для аптеки, стелажі, відокремлена зона для розміщення касира, прилавки для медикаментів і компактні стійки, прекрасно доповнюють внутрішнє оформлення магазину. Однак, це ще не весь перелік торгових аптечних меблів, реалізованої компанією під замовлення. Після підписання договору наші дизайнери, з метою раціонального використання вільного простору, допомагають правильно розподілити робочі зони, адже деякі приміщення мають нестандартні розміри, складне архітектурне втілення, значна кількість вікон, різноманітних Ніш та інші особливості.

Потім готують загальний проект планування меблів для аптек. Потім узгодять із замовником, щоб аптечне оснащення було зручним і привабливим для відвідувачів. Купити торгове обладнання для аптек під замовлення досить вигідно. Виготовлення за проектом, розробленим в індивідуальному порядку, значно економить сили і час на підбір відповідних конструкцій.