Аптека - 1

Аптека - 1 - 1

 

Обладнання торгового залу «Аптека-1»

До обладнання торгового залу аптеки застосовуються особливі вимоги, від їх дотримання залежать безпека і зручність для співробітників або Відвідувачів. При зверненні в компанію "АртМодуль груп", замовник може бути впевненим у бездоганному виконанні всіх встановлених стандартів якості по відношенню до аптечного оснащення.

Яка обладнання для аптеки використовується при монтажі

Загальне планування, розташування окремих елементів, кольорове оформлення і дизайн торгових меблів для аптек створюються не тільки для забезпечення комфорту співробітників, але і привабливого корпоративного іміджу. Стильний інтер'єр приваблює потенційного клієнта, а грамотно підібране і раціонально встановлене оснащення допомагає розташувати в зоні видимості покупців необхідні групи фармацевтичних засобів і товарів медичного призначення. Якщо купити меблі для аптек під замовлення у перевіреного виробника, то це дозволить забезпечити зручну організацію зони самообслуговування, застосовуючи спільно з різноманітними маркетинговими інструментами для збільшення числа продажів.

Спектр продукції для здоров'я дуже великий, він вимагає правильного зонування і розкладки. Саме тому при організації монтажу торгового залу обладнанням для аптеки в список потрапили:

  • стелажі-призначені для викладки товару перед касою або в торговому залі, мають безліч різноманітних варіантів обробки і наповнення.
  • вітрини скляні аптечні-основний різновид меблевого оснащення, де розташовується косметика, сезонна продукція і першочергової необхідності, оснащуються підсвічуванням;
  • шафа-стелаж аптечний з ящиками;
  • Капілярні бар'єри і касові зони;
  • холодильні та Рецептурні шафи "картотеки" - для індивідуальних клієнтів, які отримують особливі види ліків;
  • сейфи, полиці, стійки продавця і столи;
  • економпанелі і прилавки аптечні.

Особливості обладнання торгового залу " Аптека-1»

Аптечне меблеве оснащення від "АртМодуль груп" створюється так, щоб його можна було з легкістю використовувати. Всі конструкції виконані багатофункціональними, ергономічними, без зайвих компонентів і небезпечних комплектуючих, з універсальними системами кріплення. Полиці і висувні ящики місткі з міцною фурнітурою, що витримує вагу і постійну експлуатацію.

При проектуванні торгового обладнання для аптеки передбачена його функціональність, раціональне розташування вітрин, стелажів і робочих прилавків, дотримані всі правила по зонуванню, світлодіодна стрічка підкреслює вигідно розташований товар. Меблі виготовлені з якісних сертифікованих матеріалів — компанія співпрацює виключно з перевіреними роками постачальниками. Вироби прослужать не один рік, навіть при найактивнішій експлуатації.

Випускається обладнання відрізняється неповторністю і власним унікальним стилем, при цьому надійно у використанні. Воно стійке до термічних впливів і механічних пошкоджень. Вироби відповідають вимогам пожежної безпеки — в результаті - не виникне труднощів при перевірках відповідних органів, а їх якість підтверджується документально. У процесі співпраці надаються послуги з виміру приміщень, складаються креслення і дизайн-проект, які узгоджуються із замовником.

Купити аптечні шафи і вітрини для аптек під замовлення в «АртМодуль Груп» — це означає створити ефективний цілісний образ з урахуванням побажань клієнта та іміджу фармацевтичної установи.